Angle down Atgal

Vanduo į baseiną leidžiamas kelis mėnesius, kada įleis lankytojus?

Dar prieš Savivaldos rinkimus Širvintų rajono savivaldybė, vadovaujama merės Ž.Pinskuvienės, paskelbė, kad į naująjį Širvintų baseiną jau yra leidžiamas vanduo. Skelbiant buvo leista suprasti, kad jau visai netrukus širvintiškiai galės naudotis baseinu ir jo teikiamais malonumais.

Laikas bėga. Baigėsi Savivaldos rinkimai, atėjo ir baigėsi Prezidento bei ES parlamento rinkimai, o baseinas vis dar neįsileidžia lankytojų. Gyventojai juokauja, neva baseinas arba labai didelis, arba kiauras, kad tiek laiko vanduo leidžiamas ir neprileidžiamas.

Juokai juokais, tačiau mums svarbi reali situacija. Tad paklausėme Širvintų rajono svaivaldybės administracijos – projekto užsakovo – kokia situacija yra šiandien ir kada bus atidarytas baseinas.

Širvintų rajono savivaldybės atsakymai į „Krašto naujienų“ pateiktus klausimus:

1. Ar jau naujasis baseinas paruoštas naudojimui?

Taip, naujasis baseinas naudojimui jau yra paruoštas.

2. Kada, pagal projektą, jis turi būti atidarytas?

Sutartis dar yra nesibaigusi.

3. Kada Širvintų gyventojai galės naudotis naujojo baseino paslaugomis?

Šiuo metu yra vykdomos I etapo statybų pridavimo procedūros. Kiek jos užtruks nuo Širvintų r. savivaldybės administracijos nepriklauso.

4. Daugumoje Lietuvos mokyklų vykdomos akcijos, baseinuose vaikams primenamas elgesys vandenyje, mokoma plaukimo pradmenų. Ar Širvintų rajone vaikams bus tokios pamokos? Kada? Jei nebus – kodėl?

Apie visas baseine vyksiančias akcijas ir pamokas informuosime, kai naujasis baseinas pradės teikti savo paslaugas.

* * * * *

Plačiai žiniasklaidoje skambėjo, kad savivaldybių sprendimu, prieš vasarą baseinuose vaikai mokomi saugiai elgtis vandenyje. Kodėl Širvintose to nėra? Juk senasis baseinas vis dar dirba ir darbuotojai algas gauna.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite