Angle down Atgal

Vandens maišytuvai. Kaip išsirinkti ekonomišką?

Visi žmonės skundžiasi, jog mokesčiai vis auga ir auga. Vanduo pamažu virsta skystu auksu, kurį reikia naudoti itin taupiai. Ir ar žinote, kad apie 70 proc. geriamojo vandens sunaudojama vonios kambaryje? Tai nepagrįstai daug! Sprendimas yra naudoti modernią santechnikos įrangą. Kokius maišytuvus reikėtų pasirinkti norint sutaupyti vandens ir pinigų?

Maišytuvų yra įvairių: termostatiniai vonios/dušo maišytuvai, praustuvo maišytuvai, plautuvės maišytuvai ir kt.

Šiuolaikiniai vandens maišytuvai ar dušo įranga turi funkcijas, padedančias taupyti vandenį. Vanduo teka plačia srove, kaip mums visiems yra įprasta, tačiau jo suvartojama mažiau nei įprastai. Kaip tai veikia? Dėl „pauzės“ mygtuko, kurį turi dušo valdymo įrenginys, galima kada norite sustabdyti vandens tekėjimą – pavyzdžiui, kol išsitrinksite galvą. Vandens slėgis ir jo temperatūra išlieka nepakitusi.

Termostatiniai vandens maišytuvai

Termostatinis maišytuvo vožtuvas yra esminė gerai suprojektuoto dušo dalis. Saugi, patogi ir ekonomiška, ji užtikrina maksimalų malonumą prausiantis duše ir kartu apsaugo jus bei jūsų šeimą nuo nudegimo pavojaus. Tai ypač aktualu šeimoms, kurios turi mažų vaikų.

Kas gi yra tas termostatinis vandens maišytuvas? Jis palaikys pastovią vandens temperatūrą jums prausiantis duše. Jis apsaugo jus nuo bet kokių staigių vandens tiekimo į dušą pokyčių, todėl net jei kas nors tualete nuleidžia vandenį arba įjungia virtuvės maišytuvą, vandens temperatūra duše išliks tokia pati.

Termostatinis vožtuvas sumaišo karštą ir šaltą vandenį iki jūsų pasirinktos temperatūros ir nedelsdamas reaguoja į bet kokius vandens tiekimo slėgio ar temperatūros pokyčius, iš naujo sureguliuojant karšto ir šalto vandens mišinį. Jei šalto vandens tiekimas sugedęs, termostatinis vožtuvas automatiškai išsijungs.

Vienas iš didžiausių jo privalumų yra saugumas. Jūsų pasirinkta vandens temperatūra išlieka pastovi, todėl nėra pavojaus, kad nusideginsite staiga pradėjus bėgti karštam vandeniui arba atvirkščiai – nesušalsite, nes nepradės staiga bėgti ledinis vanduo.

Be to, termostatiniai maišytuvai yra ekonomiški. Jie padės taupyti vandenį ir elektros energiją. Dėl savo efektyvumo termostatinis dušo maišytuvas per trumpą laiką atsipirks. Investuoti į kokybišką, ekonomišką vandens maišytuvą neabejotinai verta.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite