Angle down Atgal

Vandenį vartokime atsakingai ir taupiai

UAB „Jonavos vandenys" informuoja, kad dėl karščių labai stipriai padidėjo vandens suvartojimai, ypač kaimiškose seniūnijose. Momentiniai vandens vartojimai išaugo du, tris ir daugiau kartų nei įprastai.

Šiuo metu kaimuose eksploatuojami vandens gerinimo įrenginių pajėgumai sumontuoti įvertinus gyventojų skaičių ir atsižvelgus į higienos norminių aktų reikalavimus dėl geriamojo vandens kiekio vienam asmeniui. Tačiau nėra įvertinti vejų, sodų, daržų laistymai bei dideli momentiniai vandens paėmimai, ypač esant tokioms aukštoms lauko temperatūroms.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl stipriai išaugusio geriamojo vandens poreikio padidėjo vandens greitis vamzdynuose, o tai gali sukelti nežymų vandens kokybės pablogėjimą.

Jonavos mieste eksploatuojamų geriamojo vandens įrenginių pajėgumų šiai dienai užtenka, todėl miesto gyventojai nejaučia geriamojo vandens trūkumo.

Atsižvelgusi į susidariusią situaciją, bendrovė prašo gyventojų būti socialiai atsakingiems ir esant tokiems karščiams naudoti vandenį tik būtiniems poreikiams.

UAB „Jonavos vandenys"

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite