Angle down Atgal

Vandalai apipaišė E. Dragūno namus: paliko netikėtą žinutę

Pirmadienį Vilniaus Pavilnių regioniniame parke esantis Egidijaus Dragūno-SEL namas buvo apipaišytas dažais. Į įvykio vietą iškviesta policija.

Vandalai ant pastato užrašė žodį „ramybės“. Šis užrašas buvo parašytas ant kampinės namo sienos ryškiai raudonais dažais. Šalia užrašo buvo matyti žalios dėmės. Nors į įvykio vietą iškviesti pareigūnai, pats atlikėjas portalui 15min.lt tikino, kad tai jo sumanymas ir bandymas papokštauti.

Jo, mes patys jį apipaišėme, mums patinka menas. Šiaip pajuokavome, tai yra nuplaunami dažai, neapgalvojome, kad taip daryti negalima, viskas buvo daroma su humoru. Draugė šalia dabar juokiasi. Tai yra mūsų teritorija, ką norime, tą darome“, – portalui 15min.lt sakė E. Dragūnas-SEL.

Alfa.lt primena, kad 2017 m. Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos užfiksavo savavališkai vykdomą atlikėjo namo statybą. E. Dragūnas buvo įpareigotas statybą sustabdyti, tačiau to nepadarė ir tęsė toliau.

Bauda skirta už 2017 m. gegužės 25 d. surašyto privalomojo nurodymo nevykdymą nuo 2017 m. liepos 21 iki rugsėjo 21 d.

E. Dragūnui grėsė iki 300 eurų bauda už kiekvieną nurodymo nevykdymo dieną, atlikėjui buvo prašoma taikyti sankcijas už laikotarpį nuo praėjusių metų rugsėjo 7 d.

Spalio 30 d. Vilniaus miesto apylinkės teismas E. Dragūną įpareigojo per pusmetį savo lėšomis nugriauti Pavilnių regioniniame parke esantį gyvenamąjį namą. Teisėjas Gintaras Pašvenskas panaikino savivaldybės išduotą leidimą ir paskelbė, kad detalusis planas prieštaravo Saugomų teritorijų įstatyme numatytiems atstumams, buvo labai išplėstas namo tūris.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite