Angle down Atgal

Valstybės dienos proga Kauno rajono apdovanojimai skiriami ir Zapyškio bažnyčios atkūrėjams

Pirmadienio vakarą Zapyškyje, kur po restauravimo duris atveria ant Nemuno kranto stovinti bažnyčia, Kauno rajono meras Valerijonas Makūnas Valstybės dienos proga įteiks apdovanojimus.

Kauno rajono savivaldybės Pirmojo laipsnio garbės ženklu už žmonių dvasinės gerovės, gyvenimo ir būties vertybių puoselėjimą ir indėlį, įgyvendinant Zapyškio šv. Jono Krikštytojo bažnyčios ir jos aplinkos projektus, bus apdovanotas Vilkaviškio vyskupijos vyskupas Rimantas Norvilas. Tokį patį apdovanojimą pelnė ir UAB „Erdvės norma“ architektas Gintaras Prikockis už reikšmingą veiklą, išsaugant autentišką Zapyškio šv. Jono Krikštytojo bažnyčios interjerą ir Zapyškio senojo miesto pritaikymą bendruomenės poreikiams. Garbingo įvertinimo už kryždirbystės meno puoselėjimą ir Lietuvos vardo garsinimą nusipelnė ir tautodailininkas Kazimieras Martinaitis.

Už Lietuvos vardo garsinimą Europoje Kauno rajono apdovanojimas skirtas tekstų autoriui bei dainų atlikėjui, Lietuvos atstovui 2020 metų „Eurovizijos“ dainų konkurse Vaidotui Valiukevičiui. O Nacionalinio Kauno dramos teatro generalinis direktorius Egidijus Stancikas bus apdovanotas už ilgametį bendradarbiavimą ir profesionalaus meno skleidimą Kauno rajone.

Pirmojo lygio Kauno rajono garbės ženklu taip pat bus pagerbta VšĮ „Raudondvario dvaras“ direktorė Snieguolė Navickienė už nuopelnus saugant ir puoselėjant Lietuvos istorijos ir kultūros paveldą bei Raudondvario dvaro garsinimą. Antrojo lygio – įmonės „Audriaus Banionio ūkis“ savininkas Audrius Banionis už bendrystę, didelius ir gražius darbus Kauno rajone.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite