Angle down Atgal

„Valstiečių“ lyderis R. Karbauskis papildė privačių interesų deklaraciją

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis papildė privačių interesų deklaraciją dėl nekilnojamojo turto sandorių.

Kaip teigiama LVŽS pirmininko R. Karbauskio atstovės spaudai Dalios Vencevičienės išplatintame pranešime, vengdamas interpretacijų ir politikavimo, R. Karbauskis taip pat viešina įsigyto nekilnojamojo turto Jakštonių kaime finansines detales. Šio sandorio vertė - 9 824 553,24 Eur. Politiko įsigytą turtą sudaro žemės sklypai, pastatai ir visi reikalingi įrenginiai. Nekilnojamas turtas įsigytas iš dividendų ir nuosavų lėšų. Tai matysis metinėse gyventojo (šeimos) turto ir pajamų deklaracijose už 2019 metus.

Nekilnojamojo turto, kurį įsigijo R. Karbauskio šeima, naudojimo detalės, siekiant apsaugoti šeimos narių privatumą ir užtikrinti jų saugumą, viešinamos nebus.

Kaip skelbiama pranešime, rugpjūčio pradžioje bendrovė "Žemės ūkio inovacijų centras" projektą baigė ir jau išvystytą pelningai pardavė R. Karbauskiui bei jo sutuoktinei. Mokesčiai, kurie sudaro daugiau nei 3 000 000 EUR, R. Karbauskio mokami teisės aktuose nustatyta tvarka ir terminais.

R. Karbauskis neabejoja, kad šis sandoris taps oponentų taikiniu, todėl iš karto ragina abejojančius sandorio teisėtumu kreiptis į atsakingas institucijas, kad šios įvertintų ir visuomenę pasiektų objektyvi ir tikra, o ne neteisingais duomenimis ir spėlionėmis grindžiama informacija. R. Karbauskis taip pat primena, kad atsakingos institucijos dėl opozicijos ir kai kurių žiniasklaidos priemonių paskleistos klaidinančios informacijos ne kartą atliko tyrimus su R. Karbauskiu siejamose bendrovėse.

„Atlikti tyrimai patvirtino, kad bendrovės veiklą vykdo nepažeisdamos teisės aktų reikalavimų, t. y. veikia skaidriai ir teisėtai, kaip tai darė prieš tai, iki jų akcininkas tapo politiku. Taip pat svarbu, kad atsakingų institucijų atlikti tyrimai paneigė viešai mestus tiesos neatitinkančius kaltinimus su R. Karbauskiu siejamam verslui, kuris tapo opozicinių jėgų šmeižto objektu, siekiant eliminuoti R. Karbauskį iš politikos, pažeminti jį visuomenės akyse", - sakoma LVŽS pirmininko atstovės spaudai pranešime.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite