Angle down Atgal

Valentinas Tamulis: „Labai dažnai pabučiuoju savo mergaites – dukteris Eriką ir Mildą“

Portalas Etaplius.lt tęsia straipsnių ciklą „Kada paskutinį kartą?“, kuriame pristato Lietuvos miestų politikus – Tarybos narius. Kokie jie žmonės?

Į Etaplius.lt klausimus atsakė Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.

Kada paskutinį kartą?

- žiūrėjote į žvaigždes?

Į žvaigždes ? ... Nebepamenu...., bet paskutinį kartą akis aukštyn pakėliau į ypatingai gražiausiais raštais apšviestą mūsų bažnyčią per Miesto šventę. Buvo puiku. Akimirkai atstojo net žvaigždes.

- lipdėte sniego senį?

Maždaug prieš 15 metų su savo dukromis Erika ir Milda.

- padėjote kitam?

Praėjusią savaitę padėjau senamiestyje žmogui neįgaliojo vežimėlyje. Labai gerai pamačiau ko dar trūksta gatvėse, kad visi galėtų jaustis geriau.

- ką nors pasodinote?

Per savo anūko Dovydo vienerių metų gimtadienį prieš metus liepos mėnesį pasodinome jam ąžuoliuką savo namų kieme. Dabar abu kartu jį prižiūrime.

- sportavote?

Rugsėjo mėnesio pradžioje kartu su daugiau kaip 500 dviratininkų įveikiau 13 kilometrų 720 metrų trasą dviračiu Kėdainių miesto gatvėmis. Pirmas nebuvau, bet pasportavau rimtai.

- verkėte?

Verkti neverkiau, bet tikrai susigraudinau per inauguracijos ceremoniją.

- bučiavotės?

Labai dažnai pabučiuoju savo mergaites - dukteris Eriką ir Mildą.

- nuoširdžiai juokėtės?

Atsakinėdamas į šiuos klausimus, nes kelia daug gerų emocijų ir linksmų prisiminimų. Nors mėgstu iškrėsti kokį „šposą“ ir kolegoms, draugams. Smagu kai jie juokiasi.

- skaitėte knygą?

Nesenai baigiau skaityti Antano Valionio „Politikos supuokles“ apie diplomatijos užkulisius su daug negirdėtų faktų. Puiki knyga. Rekomenduoju. Dar laukia ir kitos knygos. Stengiuosi skaityti kuo daugiau.

- buvote kine?

Maždaug prieš du mėnesius su labai gera kompanija.

- atostogavote?

Oficialiai atostogavau sausio mėnesį, bet dalyvavau rinkiminėje kampanijoje. Tai kaip ir „ilsėjausi“ nuo tiesioginių pareigų, bet to laiko tikromis atostogomis nepavadinčiau. Dabar džiaugiuosi jei turiu laisvą sekmadienį.

- žaidėte su vaikais?

Visada padūkstame su anūku Dovydu. Kaip tik buvau pas jį šį pirmadienį.

- čiuožėte pačiūžomis?

Gal kokioje 7 ar 8 klasėje. O tai jau labai senai. Per pastaruosius 40 metų nebuvo daugiau progų pačiuožinėti. Dabar renkuosi kitus būdus leisti laisvalaikį. Mėgstu keliauti, važiuoti dviračiu, dirbu sode.

- buvote pas gydytoją, sirgote?

Teko, teko apsilankyti prieš pat rinkimus. Gerai, kad nieko rimto, bet šiek tiek „pasistiprinau“.

- vėlavote?

Savo laiką planuoju ir stengiuosi nevėluoti, bet paskutinį kartą prieš gerą savaitę turėjau telefonu išklausyti ir nuraminti labai daug skundų turinčią moterį todėl pavėlavau net 8 minutes į susirinkimą, tačiau mane kolegos suprato.

- jautėtės įsižeidęs?

Žeidžia tik akivaizdi netiesa iš spaudos ir iš žmonių lūpų, bet suprantu, kad tai dažniausiai būna tik politiniais sumetimais.

- įžeidėte kitą?

Gerbiu žmones, jų nuomonę ir specialiai neįžeidinėju kitų. Na nebent bent kas nors galėjo ne taip suprasti ir įsižeisti.

- buvote bažnyčioje?

Lankausi savo parapijos šv. Jurgio bažnyčioje.

- pagyrėte save ir džiaugėtės, kad esate naudingas politikas?

Save pagyriau kai pasiekiau tikslą. Buvau užsibrėžęs pasiekti tam tikrą svorio ribą. Teko pasistengti, tačiau, kai pasiekiau - save labai pagyriau. Kaip politikas dar turiu per mažai patirties, kad save girčiau. Ne visus tikslus dar įgyvendinau, o be to politikus vertinti turi kiti žmonės. Geriausias politikų įvertinimas - rinkimai. Žmonės ir skiria mandatą, ir atima. Savo darbu stengiuosi pateisinti jų lūkesčius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite