Angle down Atgal

Valčių įleidimo vietos Lietuvos vandens telkiniuose

Norint patogiai paplaukioti valtimis, krateriais ar kokiomis nors kitomis savaeigėmis plaukimo priemonėmis, reikia patogaus privažiavimo automobiliu ir geros valčių įleidimo vietos. Tokių vietų Lietuvoje rasi ne prie kiekvieno ežero. Specialiame valčių įleidimo vietų žemėlapyje ir užregistruotos geriausios vietos, kurias galėsite pamatyti. 

Pridėkite naują vietą ir Jūs, jeigu tokią atradote bekeliaudami palei kurį nors vandens telkinį – padedami vieni kitiems atrasti geriausias valčių įleidimo vietas prisidėsime prie vandens turizmo Lietuvoje skatinimo.

Kaip užregistruoti naujas valčių įleidimo vietas?

Viskas yra labai paprasta – pamatėte gerą vietą su privažiavimu, nufotografavote keletą nuotraukų, įkėlėte jas į sistemą su tiksliomis koordinatėmis ir, patvirtinus informaciją, nauja vieta jau užregistruota. Tuo pačiu gausite visą reikiamą informaciją apie naujai registruotas valčių bei kraterių įleidimo vietas. Peržvelkite jas ir atraskite puikias laisvalaikio idėjas vandens telkiniuose!

Projekto tikslas skatinti vandens turizmą ir prikelti iš užmaršties mažiau žinomas, tačiau gražias gamtos vietoves su vandens turizmo potencialu. Lietuva yra ežerų kraštas ir visi ežerai turi būti lengvai prieinami norintiems plaukioti. Tik padedami vieni kitiems galėsime labiau plėtoti vandens turizmą ir atrasti naujas, dar nepatirtas gamtos vietas bei jaukius gamtos kampelius įvairiuose Lietuvos regionuose.

Daugiau apie valčių įleidimo vietas bei vandens turizmo galimybes Lietuvoje rasite: https://www.plaukiu.lt/

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite