Angle down Atgal

Vaivos Daugėlienės vadovaujamos Širvintų viešosios bibliotekos istorijoje – reikšmingas įvykis

Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos direktorė Vaiva Daugėlienė išrinkta Vilnijos krašto bibliotekų asociacijos valdybos pirmininke. Širvintų viešoji biblioteka tampa šios asociacijos centru, kuriuo iki šiol buvo Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka.

Svarbu paminėti, kad rajoninė biblioteka Vilnijos krašto bibliotekų asociacijos centru tapo pirmą kartą asociacijos istorijoje. Vilnijos krašto bibliotekų asociacija vienija Trakų, Švenčionių, Širvintų, Alytaus, Šalčininkų, Elektrėnų, Lazdijų, Alytaus, Druskininkų, Vilniaus miesto viešąsias bibliotekas ir Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus biblioteką.

Galime didžiuotis, kad veiklios, komunikabilios ir iššūkių nebijančios bibliotekos direktorės dėka Širvintų viešajai bibliotekai teko garbė užimti šią vietą.

Nuo šiol Širvintų viešajai bibliotekai bus sudarytos palankios sąlygos bendrauti ir bendradarbiauti su kitomis bibliotekomis, atsivers keliai naujoms galimybėms projektų rašymo bei įgyvendinimo srityje, įtraukiant į procesą ir kitas asociacijos bibliotekas.

„Džiaugiuosi viešosios bibliotekos pažanga, tobulėjimu, judėjimu į priekį ir entuziazmu pasiekti daugiau. Tikiu, kad aktyvus dalyvavimas bibliotekų asociacijos veikloje duos puikių rezultatų, kurių dėka mūsų biblioteka plėsis ir priims lankytojus bei skaitytojus kaip nuolat modernėjanti įstaiga, siūlanti įvairias paslaugas ir galimybes“ – gera naujiena džiaugėsi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite