Angle down Atgal

Vairuotojų horoskopas: kurie Zodiako ženklai yra kelių ereliai, o kurie paiso visų taisyklių?

Ar kada nors svarstėte, kaip Zodiako ženklas yra susijęs su jūsų ir kitų vairavimo įgūdžiais? Pasirodo, astrologija gali nulemti tai, kaip elgiamės už vairo. Pasmalsaukite ir sužinokite, ko galite tikėtis, kai už vairo atsisėdate ne jūs.

Avinas – greitas ir įsiutęs vairuotojas

Šio Zodiako ženklo atstovai turi konkurencingą sielą, todėl net ir kelyje siekia įrodyti, kad jie yra geriausi. Avinams būdingas greitas ir įnirtingas vairavimo būdas – greitojoje juostoje, kai kiti ryja dulkes. Be to, Avinai nėra saugos diržų mėgėjai.

Jautis – rankos ne ant vairo

Jaučiai yra užsispyrę, ši būdo savybė matosi ir jiems vairuojant. Jaučiai kelių eismo taisyklių laikosi ne visada. Jei pastebėsite šį Zodiako ženklą važiuojantį lėtai – jis greičiausiai naudosis telefonu ir rašysis trumpąją žinutę.

Dvyniai – neužsičiaupiantys plepiai

Dvyniai yra patys plepiausi vairuotojai, kuriems itin sunku patylėti. Jų plepumas pasireiškia rėkiant ant kito automobilio vairuotojo, ar ant kelyje pasitaikančių duobių. Dvyniai mėgsta pasakoti ir apie tai, kaip važiavo vienu ar kitu keliu.

Vėžys – paslaugusis vairuotojas

Šis Zodiako ženklo atstovai yra pasmerkti vairavimui – jie visuomet pasisiūlys ar sutiks būti vairuotojais kelionėje bei pasirūpins, kad draugai po šventės saugiai grįžtų namo. Nors ir ne kiekvienas Vėžys dievina vairavimą, tačiau jie negali atsisakyti progos sėsti už vairo.

Liūtas – koncertas automobilyje

Liūtai negali pakęsti vairavimo tyloje, jiems būtina muzikos kompanija. Liūto automobilį lengva atpažinti, nes pro jo langus visada girdisi garsi ir tranki muzika. Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta bent jau niūniuoti, jei ne visa gerkle plėšti, klausomų dainų žodžius.

Mergelė – taisyklių fanatikai

Šis Zodiako ženklas nėra linkęs į kraštutinumus, todėl jo atstovai laikosi visų kelių eismo taisyklių. Mergelės išstudijuoja vairuotojo vadovą iki smulkmenų, jas perduoda kitiems. Mergelės – geriausi vairuotojai, sėdėti keleivio vietoje greta jų nebaisu net ir prasčiausiomis vairavimo sąlygomis.

Svarstyklės – saugumo užtikrintojai

Svarstyklėms rūpi saugumas kelyje, todėl jos itin stengiasi nesukelti avaringų situacijų. Šio Zodiako ženklo atstovai visuomet bent kelioms sekundėms stabtelėja prieš „Stop“ kelio ženklą, o užsidegus geltonam šviesoforo signalui sustoja ir kantriai laukia žalio.

Skorpionas – rizikos mėgėjai

Skorpionai gali pasirodyti kaip pavojingi vairuotojai, tačiau tokie jie ne visada. Šis Zodiako ženklas pasinaudoja intuicija ir apskaičiuoja, kiek pavojingas vienas ar kitas manevras kelyje. Skorpionas žino, kada greitį reikia sumažinti, o kada skuosti taip, kad rūktų dulkės.

Šaulys – keliautojas

Šis Zodiako ženklas dievina keliones, tai jų pasiteisinimas nuolatiniam sėdėjimui už vairo. Jaučiai mėgsta vairuoti, jeigu negalite to pakęsti ar nesijaučiate nusiteikę ilgai kelionei – kreipkitės į Jautį. Net ir važiuodami, rodos, nuobodžiausiu keliu, jie ras, kas prikaustys jų dėmesį ir vairavimą pavers malonumu.

Ožiaragis – lėtas pastovumo mėgėjas

Ožiaragiai nepasižymi impulsyvumu, todėl už vairo jie yra kantrūs ir nelinkę rizikuoti. Ožiaragiai supranta, kokį pavojų sveikatai ir gyvybei gali sukelti neatsargus vairavimas. Kartais šio Zodiako ženklai pravardžiuojami močiutėmis ir seneliais, nes niekur neskuba ir nelinksta manevruoti kelyje.

Vandenis – taisyklių priešai

Vandenis ne visada supranta, kam reikalingos tam tikros ribos ir taisyklės. Jie paprasčiausiai nemato poreikio įsprausti savęs į nuobodaus vairavimo rėmus ir mieliau renkasi pavojingus manevrus. Šis Zodiako ženklas vienodu tempu gali važiuot tiek bekelėje, tiek greitkelyje – greitis yra Vandenių draugas.

Žuvys – nervingi vairuotojai

Šio Zodiako ženklo atstovai yra gan emocionalūs vairuotojai. Žuvys gali keiktis, juoktis, verkti, priklausomai nuo situacijos kelyje. Retkarčiais Žuvims kur kas labiau patiktų, jei vairą perimtų kiti. Šis Zodiako ženklas stengiasi išvengt avaringų situacijų, todėl mieliau važiuos automobilių kolonos gale, nei ją aplenks.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite