Angle down Atgal

Vairuotojai privalo tai perskaityti: plastikiniai buteliai automobilyje gali būti pavojingi

Plastikiniai gėrimų buteliai negali būti palikti automobilyje. Tai gali būti mirtina jums ir automobilio keleiviams. Problema ta, kaip ir kur laikyti plastikinius butelius. Dauguma automobilių turi pagrindą, kurį galima laikyti butelį arba puodelį, tačiau ne visi vairuotojai tuo naudojasi.

Netinkamas skardinių ar plastikinių indų laikymas automobilyje gali būti mirtinas vairuojant.

Anot „Facebook“ puslapio, pavadinto „Polis Daerah Pendang“, plastikinę tarą automobilyje palikti pavojinga dėl šių priežasčių.

„Žmonės linkę palikti vairuotojo ar keleivio sėdynėje plastikinius butelius, o tai yra labai pavojinga“, – sakė jis. Jei padarysite staigų posūkį, automobilis pakryps ir vibruos ir yra rizika, kad plastikinis indas užstrigs po stabdžiu pedalu. “

„Kai tai atsitiks negalėsite sustabdyti automobilio “.

Buteliai išjungs jūsų automobilio stabdžius

Kaip žinote, sugedus stabdžiams, per kelias sekundes gali įvykti rimta avarija.

Vairuotojai turėtų įprasti visada naudoti laikiklius savo automobiliuose. Taip pat svarbu įsitikinti, kad po sėdyne nebus ne tik tuščia tara, bet ir kortelės, šukos bei kitos šiukšlės. Savo automobilyje taip pat galite įdiegti papildomų puodelių ir laikiklių.

Tai neleis plastikiniam indui įstrigti po pedalais. Svarbiausia, atminkite, kad plastikiniai indai ir kitos rūšies šiukšlės nebus palikti pernelyg atviroje vietoje po automobilio sėdyne, o tai padės apsaugoti jūsų gyvybę ir sveikatą!

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite