Angle down Atgal

Vairuotojai ne tik šventė, bet ir norėjo vairuoti

Šventinį savaitgalį į Suvalkijos kelius vėl išvažiavo daug neblaivių vairuotojų. Įdomu, kad šįsyk tarp policijos pareigūnų su kvapeliu sulaikytų vairuotojų buvo net dvi tikrai nemoteriškai alkoholį vartojusios damos.

Dar penktadienio vakarą kelyje Kazlų Rūda–Bebruliškė, ties Šalniškės kaimu, policijos pareigūnai 19.10 val. patikrinti sustabdė automobilį „Opel Zafira“. Paaiškėjo, kad jį vairavęs Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių kaimo gyventojas (g. 1965 m.) buvo vidutiniškai girtas. Alkoholio matuoklis užfiksavo 2,08 prom. girtumą.

Po gerų 40 minučių pareigūnai gavo pranešimą, kad Sasnavos miestelyje į parapijos bažnyčios tvorą atsitrenkė galimai neblaivaus vyro vairuotas automobilis „Volkswagen Passat“. Pareigūnams atvykus, pasatą vairavęs Kuršėnų gyventojas (g. 1964 m.) jau bandė nuvažiuoti iš avarijos vietos. Pareigūnai automobilį sustabdė. Tuomet ir paaiškėjo, kad „Volkswagen Passat“ vairuotojas iš tiesų buvo neblaivus. Jam nustatytas 2,81 prom. (sunkus) girtumas. Taigi kuršėniškis buvo sulaikytas, o automobilis nugabentas į aikštelę saugoti.

Liepos 6-ąją dar priešpiet pareigūnai Šakiuose sulaikė sunkiai girtą vietos gyventoją (g.1966 m.), kuri vairavo automobilį „Renault Laguna“. Į alkoholio matuoklį šakietė įpūtė net 3,05 prom. alkoholio. O štai sekmadienį prieš pat vidurnaktį Marijampolės priemiestyje esančiame Mokolų k. pareigūnai pastebėjo pavojingai manevruojantį automobilį „Audi A4“. Automobiliui buvo nurodyta sustoti. Tuomet paaiškėjo, kad prie vairo sėdėjo vidutiniškai girta Vilkaviškio r. savivaldybės gyventoja (gim. 1991 m.). Jai konstatuotas 2,23 prom. girtumas.

Visiems šiems vairuotojams už tai, kad vairavo apsvaigę nuo alkoholio, o jų girtumas viršijo 1,5 promilės, gresia baudžiamoji atsakomybė ir didelės baudos, teisės vairuoti atėmimas, automobilių konfiskavimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite