Angle down Atgal

Vaikus, jų mokytojus ir tėvelius kviečia UNO akademija!

Plačiau pasakoja akademijos vadovė Gertrūda Verikaitė:

– UNO akademija veiklą pradėjo šiais metais. Esame vienintelė neformaliojo ugdymo įstaiga, apjungianti tris tikslines grupes: vaikus, jų mokytojus ir tėvus. Kodėl atsiradome? Lietuvos edukacinėje sistemoje vis dažniau kalbama apie tai, kad mokyklose turėtų būti taikomos STEAM (angl. gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, menai ir matematika) praktikos bei ugdomos septynios bendrosios kompetencijos (asmeninė, mokėjimo mokytis, bendravimo, pažinimo, socialinė-pilietinė, kultūrinė, kūrybingumo). Visa tai įgyvendinti nėra paprasta, todėl mokykloms į pagalbą skubame mes. Beje, mūsų edukaciniuose užsiėmimuose gali dalyvauti ne tik mokyklos, bet ir įvairios organizacijos, tėvai su vaikais ir t. t.

Šiuo metu į UNO akademiją kviečiame ikimokyklinio amžiaus vaikus ir pradinukus. Tiesa, nuo sausio mėnesio užsiėmimus pasiūlysime ir 5–8 klasių mokiniams, vėliau – gimnazistams.

Visi mūsų užsiėmimai susiję su STEAM. Jų metu taikome interaktyvų mokymąsi, taip pat esame sukūrę edukacinius relfeksijos metodus. Juos naudodami, mokytojai ir tėvai gali stebėti vaikų bendrųjų kompetencijų augimą.

Užsiėmimai vyksta Vilniuje, tačiau neretai sulaukiame svečių iš kitų miestų: apsilankymas UNO akademijoje tiesiog įtraukiamas į ekskursijos planą. Jeigu yra poreikis, atvažiuoti galime ir patys. Visuomet skatiname prie vaikų ir jų mokytojų prisijungti tėvus.

Vieno užsiėmimo kaina vaikui – 9 Eur. Socialiai remtinus vaikus priimame nemokamai. Reguliariai dalyvaujant užsiėmimuose, taikome nuolaidas. Esame paskaičiavę, kad, samdantis autobusą, kelionė vienam vaikui kainuoja apie 2–3 Eur. Taigi, atvykstant iš kitų miestų, šią sumą minusuojame nuo užsiėmimo kainos.

Daugiau informacijos rasite www.unoakademija.lt arba paskambinę telefonu +370 691 66 080.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite