Angle down Atgal

Vaikų vasaros stovykloms – šiemet ypatingas savivaldybės dėmesys

Lazdijų rajono savivaldybė šią vasarą ypatingą dėmesį skiria vaikų vasaros poilsio užimtumui.

Gavusi papildomą finansavimą iš Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, paskelbė papildomas vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo konkursus. Lėšos buvo skirtos berniukų dienos stovyklai „Vasara be telefonų Lazdijuose‘‘, kurią organizavo „SB camp“.

Stovykla vyko Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje liepos 27-31 dienomis. Visas dienas vaikų laukė aktyvios veiklos: krepšinis, futbolas, regbis, žolės riedulys, boksas. Profesionalūs treneriai organizavo įvairias estafetes, rodė berniukams kaip taisyklingai atlikti fizinius pratimus. Stovyklos dalyvius aplankę kariai, kurie juos mokė maskavimosi, supažindino su kareivišką ekipuote, vėliau organizavo rungtis, kuriose reikėjo mėtyti granatas ir šaudyti iš šratasvydžio ginklų. Paskutinę dieną vaikai, kartu su instruktoriais, važinėjo keturračiais. Stovyklos vadovai džiaugėsi aktyviais vaikais ir gera infrastruktūra.

Stovyklos uždarymo šventėje buvęs Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Petrauskas sakė: „Smagu, kad berniukai atostogas praleido sportuodami, o ne sėdėdami prie telefono ar kompiuterio. Dėkui organizatoriams, kad suteikė vaikams galimybę aktyviai bei turiningai praleisti laiką, o tėvams tuo metu pailsėt.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite