Angle down Atgal

Vaikų vasaros poilsiui – solidi savivaldybės parama

Netrukus moksleiviams prasidės vasaros atostogos, todėl Druskininkų savivaldybė pasirūpino, kad šią vasarą dar daugiau vaikų galėtų mėgautis turiningu poilsiu. Šiemet savivaldybės finansavimas vasaros stovykloms remti, lyginant su praėjusiais metais, padidintas daugiau nei 10 tūkst. eurų. Tai leis beveik tūkstančiui vaikų smagiai leisti vasarą 17-oje stovyklų.

Jau 10 metų iš eilės miestas finansiškai paremia stovyklas, taip prisidėdamas prie vaikų vasaros poilsio įvairovės ir naujų prasmingų užsiėmimų atsiradimo Druskininkuose.

Druskininkų savivaldybėje vaikų vasaros poilsio užimtumas prasidės nuo mažiausių-priešmokyklinukų stovyklų, nuo birželio 6 d. , o visų stovyklų sezonas truks iki rugpjūčio 30 d.

Mokyklose organizuojamos stovyklos yra dieninės, bendro profilio. Šiais metais Druskininkų savivaldybės vaikams sudarytos sąlygos stovyklauti visą dieną. Po pietų organizuojama M. K. Čiurlionio meno mokyklos stovykla „Trys mūzos“ siūlo vaikams meninio profilio užsiėmimus. Druskininkų sporto centras siūlo sportinius užsiėmimus. Yra net 7 neformaliojo švietimo tiekėjų programos, iš kurių keliose stovyklose sudarytos galimybės vaikams stovyklauti ir su nakvyne.

Džiugina tai, kad prie stovyklų finansavimo nemaža dalimi prisideda ir mokinių tėveliai, skirdami – apie 20000 Eurų, prie to dar prisideda ir socialinės paramos lėšos nemokamam maitinimui – 5179 Eurai ir rėmėjų lėšos – 5381 Euras, o Druskininkų savivaldybė prie stovyklų finansavimo prisidės 38572 Eurais. Tikimasi, jog 2019 metų vasaros poilsiui organizuoti iš viso bus panaudota 68700eurų.

„Po intensyvių mokslo metų augančioms asmenybėms reikia kokybiško ir aktyvaus vasaros poilsio, neformalių užsiėmimų. Kasmet skiriame vis daugiau lėšų vaikų užimtumui vasaros metu – tuo prisidėdami prie pokyčių, kuriuos įkvepia vaikų smalsumas, kūrybiškumas. Taip pat džiugina ir tai, kad stovyklų skaičius ir įvairovė auga, kad sudaromos sąlygos vasaros poilsio stovyklose dalyvauti ir atvykstantiems į Druskininkus, ne mūsų savivaldybės vaikams“, - sakė savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Violeta Grigorienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite