Angle down Atgal

Vaikų choras „Želmenėliai“ koncertavo „Dainų mozaikoje“

Marijampolės mokyklos-darželio „Želmenėliai“ jaunučių choras „Želmenėliai“ buvo pakviestas atstovauti savo miestui Vilniuje vykusiame Lietuvos moksleivių chorų festivalyje „Dainų mozaika“.

Festivalis vyko Šv. Kotrynos bažnyčioje. Choro vadovas Valdas Mačiulskas papasakojo, kad festivalį organizavo vaikų choras „Ugnelė“, o rėmė Lietuvos nacionalinis kultūros centras. Koncertas vyko nuo ryto iki vakaro, dalyvavo įvairių amžiaus grupių moksleiviai iš visos Lietuvos.

Koncertas-maratonas buvo suskirstytas į tris dalis. Choras ,,Želmenėliai“pasirodė trečioje uždarymo dalyje. „Vaikams vėl buvo išbadymas dainuoti naujoje erdvėje su puikia akustika ir gražia barokinio stiliaus aplinka. Atlikome dešimties minučių programą, kurioje skambėjo įvairių Lietuvos kompozitorių dainos, aranžuotos mano paties. Talkino pianistė-koncertmeisterė Giedrė Stanionienė ir mūsų choro draugai iš Marijampolės meno mokyklos – jaunieji violončelininkai Lukrecija Kalinauskaitė, Kasparas Šerpytis ir Eimantas Girdauskas. Kad kelionė būtų prasminga, aplankėme Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro užkulisius ir pasinėrėme į teatro gyvenimą“, – papasakojo vadovas V. Mačiulskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite