Angle down Atgal

Vaiko teisių tarnyba tirs E. Dragūno bendravimą su vaiku

Po savaitgalį pasirodžiusio vaizdo įrašo, kuriame užfiksuotas atlikėjo Egidijaus Dragūno ir kovotojo Arnoldo Misiūno konfliktas, pradėtas tyrimas, nes įraše matomas ir nepilnametis. Vaiko teisių apsaugos tarnyba gavo dar vieną skundą – šįkart pasirodė vaizdo įrašas, kuriame žinomas vyras necenzūriniais žodžiais kreipiasi į savo sūnų.

„Nu, repuok, s**a“, – vaikui sako E. Dragūnas.

„Vaiko teisių apsaugos tarnybos Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus atstovas Arūnas Malinovskis portalui Delfi patvirtino, kad buvo gautas minėtas vaizdo įrašas. Kol kas jis yra užregistruotas kaip pranešimas ir bus nagrinėjamas. Tad kol kas komentuoti negaliu, tačiau paprastai tokiais atvejais reikia palaukti išvadų ir po jų būna suteikiama pagalba šeimai“, – portalui pasakojo A. Malinovskis.

Alfa.lt primena, kad praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje pasklido vaizdo įrašas, kuriame po bušido turnyro „KOK’80 World series 2019 & MMA Bushido Hero’s“ užfiksuotas konfliktas tarp E. Dragūno ir kovotojo A. Misiūno. Vaizdo įraše žinomas vyras iš pradžių bandė kovotoją nuraminti po pralaimėjimo, tačiau vėliau užplūdo jį necenzūriniais žodžiais.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite