Angle down Atgal

Profesionalaus sportininko rankose sprogo elektroninė cigaretė: pamatykite, kuo tai baigėsi

Profesionalus 24-erių golfo žaidėjas savo kailiu patyrė, kokie pavojai slepiasi elektroninėse cigaretėse.

Elektroninė cigaretė profesionalaus sportininko Willo Hawkswortho rankose sprogo dar praėjusių metų žiemą, kai jis, vairuodamas automobilį „Audi A5“, norėjo parūkyti arba, kaip įprasta sakyti, „veipinti“.

Tačiau nežinia kodėl, cigaretė staiga sprogo, o vaikinui buvo nustatyti trečio laipsnio nudegimai ant krūtinės ir pilvo. Staiga iš rankų metęs elektroninę cigaretę, Willas prisidarė dar daugiau bėdos. Įkaitęs prietaisas nukrito tarp automobilio sėdynių ir užsiliepsnojo, todėl įvykio vietoje prireikė ir gausių gaisrininkų pajėgų.

Sheffield mieste gyvenantis Willas pasakojo, kad tą akimirką pradėjo jausti tarsi tirpstančius drabužius ir deginantį jausmą ant odos.

„Jaučiausi tarsi degčiau gyvas, bet nieko negalėjau padaryti. Skausmas buvo nežmoniškas, mane apėmė panika, suvokiau, kad negi dabar viskas. Tikrai nemaniau, kad elektroninė cigaretė gali pridaryti tiek daug žalos“, - kalbėjo nukentėjęs vyras.

Su rūkymu jaunuolis susipažino paauglystėje, būdamas maždaug 15 metų. Tačiau sakosi, kad prieš penkerius metus atsisakė įprastų cigarečių ir pasekė su mada – veipinti. Tai – tarsi elektroninė garų cigaretė, kurioje, skelbiama, yra gerokai mažiau kenksmingų medžiagų.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite