Angle down Atgal

Vaikams – nuotaikų draugas „Mimukas“

Docentas Eugenijus Laurinaitis teigia, kad negalime kontroliuoti savo emocijų, tačiau galime valdyti jų išraišką... Na, o mūsų „Mimukas" mums padedant galės ir kontroliuoti emocijas ir valdyti jų išraišką.

Pasidaryti štai tokius draugus labai paprasta, o ir laiko daug neužims.

Jums reikės: 1 lapo švaraus storesnio popieriaus (kartono), priklijuojamų akyčių, flomasterių, pieštuko, trintuko, žirklių, liniuotės.

1. Pirmiausia pasiimame storesnį lapą. Nupiešiame 7–8 cm skersmens apskritimą (gali būti didesnis arba mažesnis). Tai bus mūsų draugo „Mimuko" galva.

2. Priklijuojame akytes (jeigu neturite klijuojamų akyčių, galima jas nupiešti).

Nupiešiame nosį, plaukus, ausis. Galvą reikia iškirpti.

3. Nuo apskritimo vidurio atmatuojame po 2 cm į vieną ir į kitą pusę, kur numatoma mūsų draugo burna. Pieštuku pasižymėkime 1,5 cm vienoje ir kitoje pusėje, Tada išilgai įkerpame pažymėtą liniją, bet neprakerpame iki galo.

4. Iškirpkite 20 cm ilgio ir 1,5 pločio juostelę. Juostelės galai truputį suapvalinami. Juostelė įveriama į įpjovą. Reikia verti iš dešinės pusės apačios į kitą įpjovą (per viršų) ir į apačią.5.Traukdami juostelę burnytės vietoje pieškite įvairias nuotaikas. Vėliau, traukdami šią juostą, galėsite keisti savo „Mimuko" nuotaiką.

Darbas baigtas!

Parengė Saulė Pelekienė, Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite