D. Šukys pakvietė vaikus į smagią edukaciją. Bibliotekos nuotr.
Angle down Atgal

Vaikai kūrė pasaką su Dainiumi Šukiu

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10), įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės remiamą susitikimų-renginių ciklą „Biblioteka arčiau namų 2021“, įvyko renginys „Kuriame pasaką“, kuriame Sandoros progimnazijos pirmokai susitiko su šiauliečiu vaikų rašytoju ir savo knygelių iliustratoriumi Dainiumi Šukiu.

Rašytojas papasakojo apie savo vaikystę, kaip jis pradėjęs pieši ir net per klaidą prarijęs vandeninius dažus! Taip pat vaikams pasidžiaugė, kad jo knygelės leidžiamos ir užsienyje, vadinasi, jos ir kitose šalyse gyvenantiems vaikams yra įdomios ir reikalingos. Autorius papasakojo šmaikščią istoriją apie savo katiną, ją iliustruodamas lentoje, kuri sudomino ir įtraukė mokinius.

Susitikimo metu linksmas ir charizmatiškas rašytojas pravedė vaikams kūrybiškumo pamokėlę, kurios metu patys vaikai, naudodamiesi jo atsineštais pieštais paveikslėliais, kūrė pasaką, improvizavo ir kiekvienas dalyvis galėjo prisidėti prie siužeto vystymo, jį keisti. Sužaidus porą kūrybinių žaidimų, rašytojas padalino vaikams namų darbų užduotis: parašyti sveikinimą Kiaulės gimtadieniui, nupiešti jai dovaną.

Linksma ir žaisminga pamoka patiko vaikams ir mokytojoms, o bibliotekoje netilo juokas!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite