Angle down Atgal

Vaikai iš Skuodo rajono dalyvavo socialinėje akcijoje „Pasveikink jūrą Palangoje“

Liepos 27–28 dienomis socialinės akcijos metu „Pasveikink jūrą Palangoje“ apie pusę tūkstančio vaikų iš visos Lietuvos, tarp jų ir 10 vaikų iš Aleksandrijos, Lenkimų ir Šačių seniūnijų, pirmą kartą Palangoje pamatė jūrą, išgirdo jos ošimą, jūroje maudėsi ir žaidė. Vaikučius iš Skuodo rajono į Palangą lydėjo Skuodo socialinių paslaugų šeimai centro socialinės darbuotojos (darbui su šeimomis) Aušra Karbauskienė ir Sonata Gintalienė.

Jau ankstų šeštadienio rytą kurortas tarsi atgijo nuo vaikų krykštavimo. Tądien vaikų laukė įvairios atrakcijos – svajonių miesto statyba, žaidimai su vandeniu ir smėliu, spalvotų dulkių fejerverkas ir kitos pramogos. Po maudynių ir atrakcijų kultūrinėje pievoje „I love Palanga“ vyko piknikas ir įvairios pramogos. Vaikai buvo vaišinami pasienietiška koše, ledais, o Laimos Lapkauskaitės grupė „Mergaitės iš Majamio“ susirinkusiems dovanojo koncertą.

Sekmadienį vaikai lankėsi Palangos vasaros parke, Gintaro muziejuje, gėrėjosi grojančiu fontanu ir susipažino su Palanga. Šventės metu vaikus prie jūros aplankė ir ledais vaišino Skuodo socialinių paslaugų šeimai centro direktorė Rūta Razmienė. Jos iniciatyva buvo skirtas transportas, kuriuo vykta dalyvauti socialinėje akcijoje.

Socialinėje akcijoje dalyvaujančių vaikų pasveikinti atvyko ir Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana Nausėdiene.

Socialinės akcijos sumanytoja – Palangos miesto savivaldybė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite