Angle down Atgal

Eibariškių parko atidaryme – pramogos ir atrakcionai vaikams

Rugsėjo 11 dieną, Radviliškiečiai ir miesto svečiai nuo ryto skubėjo į Eibariškių parko atidarymo renginius. Didžiausią vaikų dėmesį patraukė, antroje dienos pusėje įsikūręs nemokamas 8 batutų parkas vaikams. Radviliškio Jaunimo Klubas „Mix“, skatindamas bendruomeniškumą ir mažindamas socialinę atskirtį, įgyvendino projektą skirtą vaikams - „Eibariškių parko atidarymo dieną – laukiamas vaikas kiekvienas“

Projektas prasidėjo paruošiamaisiais darbais, kada projekto organizatoriai su partneriais - Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro darbuotojais kibo į darbą. Jie, iki rugsėjo 11 dienos skubiai rinko vaikus, kurie buvo pakviesti atvykti ir nemokamai pramogauti 8 pripučiamų batutų parke. Į pramogas, viešinant informaciją per socialinius tinklus, buvo pakviesti atvykti ir visi kiti norintys vaikai, kurie su tėveliais, globėjais, šeimos nariais ir kitais atlydėjusiais asmenimis atėjo į šventę Eibariškių parke.

Vos pradėjus paruošiamuosius įrangos statymo darbus , vaikai gausiai veržėsi ant batutų, o davus startą projektui, prie 8 batutų iki pat vakaro nusidriekė vaikų ir atlydėjusių tėvelių eilutės. Taip krykštaujant ir besidžiaugiant pramogomis, vakare batutų parką buvo aplankę virš 250 pramogaujančių vaikų.

Projektas baigėsi padėkojant partneriams, pasikalbant apie šį projektą ir jo reikalingumą. „MIX“ nariai dėkoja partneriams - Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro darbuotojams, kurie padėjo pakviesti ir į pramogas atvyko virš 100 jų globojamų šeimų vaikų. Dėkojame Radviliškio miesto seniūnijai, už konsultacinę pagalbą ir galimybę šiam projektui dalyvauti Jų organizuojamoje šventėje. Ačiū Radviliškio seniūnaitijoms, už savo bendruomenių mažųjų gyventojų pakvietimą pramogauti, įgyvendinant projektą – „Eibariškių parko atidarymo dieną - laukiamas vaikas kiekvienas“. Ačiū fotografams savanoriams – Sigitui Mikučiui ir Rimantui Benaičiui, už įamžintas šventines akimirkas. Ačiū klubo savanoriams Simonai, Ramintai, Rasai, Broniui, Modestui, Saidui, Jolitai, Simui, Angelei, Lukui, Skaistei už savanorystę viso projekto metu. Projektą „Eibariškių parko atidarymo dieną – laukiamas vaikas kiekvienas“ finansavo Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

Idėjos ir projekto autorystė priklauso Radviliškio rajono jaunimo klubui „MIX“. Nuoširdus AČIŪ ir iki kitų projektų.

 

Radviliškio rajono jaunimo klubo „MIX“ informacija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite