Angle down Atgal

Vaiguvos jaunimo taurė 2019

Mūsų partnerių – Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje rugsėjo 7 d. vyko Vaiguvos jaunimo bendruomenės ,,Lyderiai“ organizuotas krepšinio turnyras ,,Vaiguvos jaunimo krepšinio taurė 2019“.

Šis turnyras surengtas vykdant projektą ,,Jaunimas – jaunimui, jaunimas –visiems“. Projekto vadovas - ,,Lyderių“ renginių organizatorius Egidijus Martynas Mikovičius. Į turnyrą atvyko penkios vaikinų komandos – Kelmės J.Graičiūno gimnazijos, Pakražančio gimnazijos, Šaukėnų , Vaiguvos ,,Lyderiai“ ir svečių komanda iš Viduklės.

Prasidėjo varžybos, tikrai galėjome stebėti gražų krepšinį, visos komandos žaidė darniai, netrūko ir emocijų. Ypač karštos buvo finalinės rungtynės, kur susitiko Viduklės ir ,,Lyderių“ krepšininkai.

Šį kartą stipresni buvo ,,Lyderiai“, kuriems ir atiteko pereinamoji taurė. Komandos žaidėjai – A.ir A. Lekavičiai, M ir T. Bagvilai, A.Karinauskas ir K. Dargvainis Antrąją vietą iškovojo Viduklės komanda, trečioji vieta atiteko Kelmės J. Graičiūno gimnazijos komandai. Prizininkai apdovanoti medaliais, o 3 naudingiausi turnyro krepšininkai – taurėmis. Specialūs prizai atiteko labai darniai ir jauniausiai komandai iš Pakražančio gimnazijos ir Šaukėnų. Džiaugiamės, kad mūsų tinklinio ir krepšinio turnyrai sudomina ne tik rajono komandas, patirtis iš kitur labai įdomi. Gražų krepšinį demonstravo visos komandos. Ačiū visiems dalyvavusiems.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite