Angle down Atgal

Vagys žino, ką apvogti?

Rugsėjo 30 d. – spalio 13 d. įvykių suvestinė, parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius

Šiomis dienomis Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai.

Spalio 1 d. policija užregistravo Jauniūnų k. gyv. H. K. pareiškimą, kad ji, išėjusi į kiemą, namus paliko neužrakintus, o maždaug po 10 min. pastebėjo, kad iš kambaryje buvusio rankinuko dingo 450 eurų, o iš kito kambario spintelės stalčiaus – juvelyriniai dirbiniai. Dingo du vestuviniai auksiniai žiedas, vyriškas žiedas su rubinu, moteriški du žiedai, vienas su rubinu, kitas su violetinės spalvos akute, auksinė grandinėlė su gintariniu pakabuku, auksinė grandinėlė, auksinė apyrankė, tris poros auksinių auskarų, viena sidabrinių auskarų pora. Padaryta 5000 eurų žala.

Spalio 7 d. buvo užregistruotas Šešuolėlių I k. gyv. D. J. pareiškimas, kad spalio 7-ąją, apie 21.25 val., Liukonių k. ji vairavo automobilį SUBARU LEGACY. Kartu su ja automobilyje važiavo sugyventinis Ž. B., jų mažametis vaikas bei jų bendri pažįstami iš Ukmergės ir Širvintų. Sustojus ties Liukonių tiltu per Širvintą, iš paskos atvažiavo automobilis VW PASSAT. Moteris valstybinio numerio ženklo neįsidėmėjo. Iš to automobilio išlipęs pažįstamas Gelvonų sen. gyv. R. M. sukėlė konfliktą ir sumušė įvykio vietoje buvusį Šešuolėlių I k. gyv. A. B. Nukentėjusysis patyrė nežymius kūno sužalojimus ir fizinį skausmą. R. M. kumščiu vieną kartą trenkė nėščiai pareiškėjai į pilvą ir sukėlė fizinį skausmą.

Parengta pagal policijos pranešimus

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite