Angle down Atgal

Vagys padarė gyventojams žalos

Marijampolės apskr. VPK, pristatydamas šių metų pirmojo pusmečio veiklos rezultatus, konstatavo, kad per šį laikotarpį net 54,3 proc. mažiau registruota vagysčių. 2020 metais per 6 mėn. fiksuota 221 vagystė, per 6 šių metų mėn. – tik 101. Tačiau beveik kiekvienos dienos įvykių suvestinėje dar vis randama pranešimų apie gyventojams ilgapirščių padaromą žalą.

44 metų vyras policijai pasiskundė, kad rugpjūčio 6 dieną, apie 19 val., Marijampolės savivaldybės Mokolų kaime nepažįstamas vyras pavogė jo mobiliojo ryšio telefoną. Apvogtasis patyrė daugiau kaip 100 eurų žalą.

Antradienį Kazlų Rūdoje gyvenantis 32 metų vyras pranešė, kad iš sandėliuko Kęstučio gatvėje dingęs akumuliatorinis smūginis suktukas, akumuliatorinis grąžtas ir benzininis pjūklas. Žalą nukentėjusysis įvertino 500 eurų.

Rugpjūčio 11 d. į įmonę „Regitra“ Marijampolėje, Kauno gatvėje, atvykęs 32 metų vyras norėjo registruoti automobilį „Audi A4“. Patikrinus automobilį paaiškėjo, kad Belgijoje paskelbta jo paieška. Transporto priemonė išgabenta į automobilių saugojimo aikštelę.

Suvalkiečio“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite