Angle down Atgal

Vagišius išdavė išskirtinės spalvos kelnės

Policija sulaikė Vilkaviškyje bei kituose šalies rajonuose vagiliavusius uteniškius, kuriuos išdavė... kelnės.

Vilkaviškio krašto laikraštyje „Santaka“ buvo rašyta apie ilgapirščius, vogusius brangius alkoholinius gėrimus iš prekybos centrų. Pagal vaizdo kamerų užfiksuotus įrašus buvo nustatytos vagių asmenybės, tačiau jų sulaikyti vis nepavykdavo. Tačiau vagys įkliuvo Jurbarko policijos pareigūnams po to, kai nutarė antrą kartą apvogti tą patį prekybos centrą.

Jurbarko prekybos centras po inventorizacijos pasigedo brangių alkoholinių gėrimų už 437 Eur. Peržiūrėję vaizdo kamerų įrašus apsaugos darbuotojai nustatė, kad vagystė įvykdyta gegužės 5-ąją. Gėrimus pavogė du asmenys, iš kurių vienas avėjo išskirtinės spalvos kelnes.

Kai praėjus beveik trims savaitėms vagys vėl užsuko į tą patį prekybos centrą, apsaugos darbuotojai iškart atkreipė dėmesį į jau matytas oranžines kelnes, tad stebėjo įtartinus pirkėjus per vaizdo kameras. Apsaugininkai puikiai matė, kaip vyrai ėmė alkoholinius gėrimus nuo viršutinės lentynos ir krovėsi juos į kuprinę.

Tačiau susikrovę prekes 32-ejų ir 38-erių uteniškiai patraukė ne prie kasų, o spruko pro daržovių skyrių. Bandydami juos sulaikyti apsaugos darbuotojai blokavo išėjimo duris, bet vagys spėjo ištrūkti.

Apie įvykį iškart informuoti pareigūnai. Policija reagavo žaibiškai: peržiūrėjus parduotuvės kiemo vaizdo stebėjimo kameras nustatyta, kokiu automobiliu ir kokia kryptimi spruko vagys. Iškart apie tai informuoti kolegos iš gretimų rajonų.

Automobilį, kuriuo pasišalino asmenys ir kurio numerius labai aiškiai parodė vaizdo stebėjimo kameros, savo mieste pasitiko Tauragės policija. Pas įtariamuosius rasti 7 buteliai alkoholinių gėrimų, kurių vertė – 204,68 Eur.

Sulaikyti abu vagišiai ir juos vežiojęs 41-erių Garliavos gyventojas. Už tokius nusikaltimus vyrams gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite