Angle down Atgal

Renatas Požėla: „Vadovams reikėtų į darbotvarkę įtraukti žodžius „gerbti, išklausyti, išgirsti“

Šiandien Policijos departamente įvyko generalinių komisarų pasikeitimo ceremonija – iš kadenciją baigusio Lino Pernavo vadovavimą institucijai perėmė Renatas Požėla.

Į ceremoniją atvykęs Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis akcentavo, kad per pastaruosius penkerius metus šalies policijoje atlikta daug pokyčių ir drąsių žingsnių. Renatui Požėlai premjeras dėkojo už nesvyravimą, lojalumą valstybei ir priesaikai bei sutikimą imtis atsakomybės.

Tuo tarpu Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė, dėkodama kadenciją baigusiam policijos vadovui, pagyrė įvykdytus pokyčius, o naujajam generaliniam komisarui linkėjo rasti kalbą su bendruomene ir socialiniais partneriais.

Renatas Požėla dėkojo už išreikštą pasitikėjimą, pabrėžė suprantantis, kad tai nėra pasitikėjimas avansu. Pastebėjo, kad policija anaiptol ne ta, kokią paliko išeidamas dirbti į Valstybės sienos apsaugos tarnybą 2015-aisiais – moderni policija yra akivaizdi lyderė tarp kitų valstybės organizacijų, ir naujasis vadovas pasiryžęs tokį lygį išlaikyti.

Paskirtasis generalinis komisaras žada toliau gerinti policijos pareigūnų darbo sąlygas, kelti motyvaciją. „Policijos šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti“ turi veikti ir organizacijos viduje. Vadovams į savo darbotvarkę reikėtų įtraukti ir tokius žodžius kaip „gerbti, išklausyti, išgirsti“ – tik tada galėsime priimti geriausius sprendimus“, – sako Renatas Požėla.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite