Vadimas Korobovas Kinijoje iškovojo aukso medalį

Utena

V. Dranginio/LTOK nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

99661

Kinijoje vykstančiose pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo sprinto super taurės varžybose triumfavo Lietuvos kanojininkas Vadimas Korobovas.

Lietuvos sportininkas trečiajame atrankos plaukime 300 m distanciją įveikė per 1 min. 25,833 sek. ir užėmė pirmąją vietą.

Pirmajame pusfinalio plaukime V. Korobovas (1.15,995) taip pat buvo nepralenkiamas.

Finale V. Korobovas trasą įveikė per 1 min. 9,947 sek.

Antrąją vietą užėmė triskart olimpinis čempionas vokietis Sebastianas Brendelis (1.10,290), trečiąją – tituluotas ispanas Alfonso Benavidesas (1.12,971).

Šioje rungtyje varžėsi 11 sportininkų.

Didžiuojamės Vadimo, mūsų visaginiečio, laimėjimais, kurie garsina Lietuvą ir Visaginą bei įkvepia kitus sportininkus ryžtingai siekti pergalių. Nuoširdžiai sveikiname Vadimą Korobovą su reikšminga pergale ir linkime dar daugiau įspūdingų pergalių ateities varžybose.