Angle down Atgal

Vabalninko seniūnijos gyventojams pristatyta mero veiklos ataskaita

Antradienį, rugpjūčio 12 d., Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas lankėsi Vabalninko seniūnijoje, kur susitiko su seniūnijos darbuotojais bei gyventojais ir pristatė Biržų rajono savivaldybės mero, Tarybos ir Savivaldybės 2019 m. veiklos ataskaitą. Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Astra Korsakienė, Tarybos nariai Stasė Eitavičienė, Dalius Drevinskas, Valdemaras Valkiūnas, Biržų rajono savivaldybės Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialistė Ernesta Čebienė ir UAB „Biržų vandenys“ direktorius Rimantas Martinonis.

Meras susirinkusiems gyventojams trumpai pristatė per 2019 m., nepilnus pirmuosius darbo metus, įvykusius pokyčius, atliktus darbus, įgyvendintus, pradėtus ir parengtus projektus. „Man, kaip Jūsų išrinktam atstovui, yra svarbu, įdomu ir, žinoma, labai naudinga išgirsti Jūsų nuomonę, sulaukti Jūsų klausimų, pasiūlymų ir pastebėjimų. Visada esu pasiruošęs konstruktyviai diskusijai ir bendram darbui su savo karšto žmonėmis,“ – kalbėjo Biržų rajono savivaldybės meras V. Jareckas.
Mero pavaduotoja A. Korsakienė pristatė, kas buvo nuveikta per 2019 m. sveikatos priežiūros, socialinės apsaugos, švietimo ir ugdymo, vaikų užimtumo, kultūros sferose. UAB „Biržų vandenys“ direktorius R. Martinonis pakomentavo Vabalninke vykdomus vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros atnaujinimo, tinklų išplėtimo darbus ir kodėl jie vykdomi konkrečiose teritorijose. Iš bendruomenių atstovų buvo sulaukta klausimų dėl kaimuose esančių vandens gręžinių, vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros perdavimo UAB „Biržų vandenys“ nuosavybėn.
Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialistė E. Čebienė susirinkusiems trumpai pristatė suskystintų naftos dujų balionų naudojamų daugiabučiuose namuose pakeitimo saugesne priemone veiksmų planą.
Susirinkę gyventojai mero, mero pavaduotojos bei Tarybos narių teiravosi, kaip nuo rugsėjo 1-osios mokykloje ir gimnazijoje bus organizuojamas ir vyks ugdymo procesas, išsakyta problema dėl vaikų pavėžėjimo. Taip pat gyventojai kėlė gatvių apšvietimo, remonto, Vabalninko aplinkkelio asfaltavimo, Vabalninko katilinės remonto, autobusų sustojimų sutvarkymo klausimus, prašė didinti autobusų maršrutų skaičių.
Buvo pasidžiaugta bendruomenėse vykdomais ir jau įgyvendintais projektais.
Tai buvo pirmasis mero ir jo komandos susitikimas su gyventojais pristatant Biržų rajono savivaldybės mero, Tarybos ir Savivaldybės 2019 m. veiklos ataskaitą. Iš viso numatyti 8 susitikimai.

ATKREIPIAME DĖMESĮ, KAD SUSITIKIMAS, TURĖJĘS VYKTI PAROVĖJOS SENIŪNIJOJE, BENDRUOMENĖS NAMŲ SALĖJE, NUKELIAMAS Į RUGPJŪČIO 31 D. 15 VAL.
Kiekvieno susitikimo metu, valandą prieš susitikdamas su gyventojais, Biržų rajono savivaldybės meras susitiks su seniūnijų seniūnaičiais, bendruomenių pirmininkais ar jų įgaliotais atstovais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite