Angle down Atgal

V. Uspaskichas paaiškino, kodėl nenori skiepytis „Pfizer“ vakcina

Europarlamentaras Viktoras Uspaskichas socialiniame tinkle „Facebook“ skelbia, kad nenori skiepytis „Pfizer“ vakcina dėl farmacijos bendrovėms gautų baudų praeityje. Vandenį, neva padedantį sukurti imunitetą nuo COVID-19, pardavinėjantis Darbo partijos lyderis tikina, kad skiepus kurianti įmonė žmonių mirtis nurašo kaip verslo išlaidas.

„Jokios prievartos vakcinavimui neturi būti, nes tai bus traktuojama kaip valstybės vardu organizuotas nusikaltimas prieš žmoniją. Mažų mažiausiai, išdėstykit visą tiesą, kodėl šiandien mes turime pasitikėti šitos kompanijos pristatoma produkcija, kuri savo milžiniškas baudas ir žmonių mirtis nurašo kaip verslo išlaidas“, –antradienio rytą paskelbtame pranešime teigia V. Uspaskichas.

Parlamentaras savo pranešime cituoja 2010 m. publikuotą „Verslo žinių“ straipsnį apie farmacijos bendrovės gautas baudas.

Darbo partijos lyderis savo įraše ne tik reiškia nepasitenkinimą vakcinas nuo koronavirusinės infekcijos kuriančios bendrovės atžvilgiu, bet ir dalija patarimus žurnalistams, kurie pastaruoju metu aktyviai domisi V. Uspaskicho parduodamu „COVID-19 virusą eliminuojančiu vandeniu“.

„Tad patarčiau žurnalistams, darantiems neva tyrimus mano atžvilgiu, nusikaltėliškai slepiantiems informaciją, kuri gali būti mirtina, – užčiaupkit savo burnas visiems laikams, o žmonės tegul patys sprendžia, ką jiems daryti“, – socialiniame tinkle piktinosi parlamentaras.

Alfa.lt

V. Uspaskicho socialiniame tinkle paskelbto įrašo dalis© „Facebook“
V. Uspaskicho socialiniame tinkle paskelbto įrašo dalis© „Facebook“
comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite