Angle down Atgal

V. Uspaskichas apie diagnozuotą piktybinį auglį: pasikeitė požiūris į gyvenimą

Turbūt nerastume Lietuvoje žmogaus, nieko negirdėjusio apie Viktorą Uspaskichą. Kai kurios jo šmaikščios frazės jau virto kultinėmis, o skandalų, lydėjusių bene visą gyvenimą, iki šiol neįmanoma pamiršti. Tačiau šiandien V. Uspaskichas yra kardinaliai pasikeitęs, ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai turės neeilinę galimybę pamatyti ir išgirsti, kuo gyvena šis politikas, Europos Parlamento narys.

Viktoras neslepia, kad po politikoje nuolat jį lydėjusių skandalų, skyrybų jo sveikata buvo labai sušlubavusi, o diagnozuotas piktybinis auglys privertė kardinaliai pakeisti savo mąstymą ir gyvenimą. Laidos svečias neabejoja, kad pasveiko pradėjęs domėtis Žemės dėsniais, kūno vibracijomis, pakeitęs savo gyvenimo filosofiją.

Šiandien Viktoras stengiasi visada eiti miegoti tam tikru laiku, nevalgo mėsos, nevartoja alkoholio ir net nesikeikia. Būtent pakeistas miego režimas padėjo įveikti iki tol nevaldytą veido tiką – jis tiesiog dingo, nors jokie gydytojai negalėjo padėti jokiais vaistais.

Jau aštuonerius metus Viktoras nevalgo mėsos, o laidos vedėjos Kristinos Rimienės paklaustas, ar tai – sunku, jis neabejodamas atsako, kad tai – visiškai paprasta, juk „kai pereini į kitą lygmenį, viskas, kas buvo anksčiau įprasta – alkoholis, mėsa, keiksmai, – lieka apačioje, ten, iš kur jau išėjai“.

Laidos svečias pabandė nustatyti ir laidos vedėjos K. Rimienės „dažnį“ – paėmęs už rankos atskleidė mažas jos „nuodėmes“, beje, būdingas visiems, anot Viktoro, normaliems žmonėms. Save Viktoras vadina normaliu pagal gamtą, o kitus – pagal stereotipinį gyvenimą, kuris, anot jo, yra iliuzija.

„Įsivaizduokite, kad atvykstate į degalinę, pilate benziną, o jums kažkas pasiūlo išgerti „stopkę“ benzino. Jums užtenka sąmoningumo suvokti, kad tai – nevartojamas dalykas. Tad man, perėjus į kitą sluoksnį, alkoholis taip pat nevartojamas, jis nepriimtinas, netinkamas organizmui. Mano sąmoningumas kyla iki tokio lygmens – jums yra benzinas nevartojamas, man – alkoholis ir mėsa. Jokios kovos čia nėra, jokios valios nereikia“, – apie gyvenimo dėsnius ir gamtos taisykles kalbėjo laidos svečias.

Kai įsisąmonini šias taisykles, gyvenimas, anot V. Uspaskicho, klostosi visai kitaip. Laidos vedėja paklausė ir apie moteris, juk politikas žinomas kaip galantiškas ir dėmesį moterims rodantis vyras. Viktoras buvo atviras – vyriškas pajėgumas dar padidėjo, nes, anot jo, pagal šią filosofiją energija kitaip balansuojasi.

„Bet sąmoningumas irgi keitėsi, pasirinkimai jau kitokie – nėra taip, kad viskas, kas juda... Pasirinkimai kiti: kad atitiktų energiją, dvasią, tai yra labai svarbu“, – nieko neslėpdamas kalbėjo laidos svečias.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite