Angle down Atgal

V. Siegel išdėstė širdingas mintis apie santuoką: nelabai tikiu „tobulais“ santykiais

Prekės ženklo „Woman‘s Label“ įkūrėja Viktorija Siegel socialiniuose tinkluose dažnai dalijasi kadrais iš kasdienio gyvenimo su šeima. Šįkart žinoma moteris instagrame išdėstė širdingas mintis apie draugystę ir bendrą gyvenimą su sužadėtiniu Danieliumi Bunkumi.

V. Siegel instagramo paskyroje pasidalijo šilta akimirka su sužadėtiniu. Moteris atskleidė, kas jai svarbiausia santykiuose ir kokia kasdienybė supa žinomą porą.

„Mums taip gera būti kartu, nors ir pasipykstame kartais, kas yra santykiuose, mano nuomone, visiškai normalu, nes aš asmeniškai kažkaip nelabai tikiu „tobulais“ santykiais, kurie garsiai rėkia, kad jie niekada nesipyksta ir nebūna jų šeimose ašarų arba barnių. O mes, kad ir pasipykstame kartais, nebijau to pripažinti ir nebijau apie tai pasakyti, bet vis tiek esame labai laimingi turėdami vienas kitą!

Ir kartais atrodo, kai Jis išskrenda reikalais, kad ir kelias dienas pailsėsime vienas nuo kito, bet būna atvirkščiai. Jau kitą dieną trūksta Jo šalia, trūksta mūsų rytinių pasikalbėjimų, ginčų dėl įvairiausių smulkmenų ir juoko iš visos situacijos po to! Nėra kam sumuštinukų į lovą atnešti. Taip, taip, Danieliaus mėgstamiausi pusryčiai yra tiesiog sumuštinukai.

Kai pagalvoju, paprasta man su Juo labai... Ir grįžtant prie pykčių šeimose, tai ne veltui lietuviška patarlė byloja: „Nėra namų be dūmų.“ Ir manau, dauguma Jūsų man šitoje vietoje pritarsite, ar taip? Kiekvienose namuose yra nesutarimų, svarbiausia, kad dūmų nebūtų per daug, nes kitaip nebebus ir namų...“ – socialiniame tinkle rašė žinoma moteris.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad pora susižadėjo 2017-ųjų vasarį, kai Valentino dienos išvakarėse Danielius Viktorijai įteikė didžiulę puokštę įvairiaspalvių rožių ir paprašė jos rankos.

V. Siegel ir D. Bunkaus pirmagimė gimė 2018 m. vasario mėnesį.

Žinomos poros santykiai užsimezgė 2016 m. „ENEOS 1006 km“ lenktynėse.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite