Angle down Atgal

V. Šapoka: apmaudu, kad taip ilgai Ekonomikos ir inovacijų ministerija buvo politinės kovos laukas

Komentuodamas pirmadienį Vyriausybės paviešintą žinią, kad premjeras Saulius Skvernelis į ekonomikos ir inovacijų ministro pareigas teikia Seimo Ekonomikos komiteto pirmininko Rimanto Sinkevičiaus kandidatūrą, finansų ministras Vilius Šapoka neslėpė apmaudo, kad Ekonomikos ir inovacijų ministerija tokį ilgą laiką dirbo be nuolatinio vadovo.

Vis dėlto V. Šapoka pasidžiaugė, kad Ministrų Kabinetas sunkiausiu metu dirbo bendromis jėgomis.

„Labai apmaudu, kad gan ilgą laiką tokia svarbi ministerija kaip Ekonomikos ir inovacijų, ypatingai tokiu sudėtingu laikotarpiu, tapo tiesiog politinės kovos lauku. Esmė yra čia, o kalbant apie kandidatą – kaip jam seksis, tai netrukus pamatysime, galės visi įvertinti“, – antradienį LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ sakė V. Šapoka.

Jis pridūrė, kad Vyriausybėje net ir sunkiausiu metu darbas vyko susikoncentravus.

„Vyriausybėje darbas vyko labai susikoncentravus, labai konsoliduotai. Pasitarimai vyko iš esmės kiekvieną dieną. (...) Norisi padėkoti, kad susitelkę dirbome kartu“, – pridūrė finansų ministras.

ELTA primena, kad pirmadienį premjeras S. Skvernelis prezidentui pateikė R. Sinkevičiaus kandidatūrą į ekonomikos ir inovacijų ministrus.

Pranešama, kad svarbiausios kandidatui keliamos užduotys – pandemijos sukeltų pasekmių mažinimas ir situacijos stabilizavimas, INVEGA priemonių įgyvendinimo spartinimas, numatytų priemonių įgyvendinimo numatytais terminais užtikrinimas.

Ministro Lietuva neturi pusę metų – nuo tada, kai praėjusių metų pabaigoje Virginijus Sinkevičius tapo aplinkos apsaugos ir vandenynų eurokomisaru.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite