Angle down Atgal

V. Pranckietis apie Vyriausybės ataskaitą: padaryta daugiau nei buvo užsibrėžta programoje

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad Vyriausybė nuveikė daugiau negu buvo užsibrėžusi savo programoje, tačiau norint padidinti paėjusią savaitę pateiktos ataskaitos efektyvumą, būtų galima lyginti ją su Vyriausybės programa.

„Skaičiau aš ataskaitą, ji parašyta labai smulkiai, aprašyta kiekviena veikla, bent jau stengtasi aprašyti. Opozicijos reakcija labai natūrali yra, kad buvo galima daugiau padaryti. (...) Galbūt imant Vyriausybės planą būtų galima lyginti, kas yra suplanuota, kas yra padaryta ir tada tas įvertinimas būtų visiškai objektyvus“, – trečiadienį „Žinių radijui“ sakė Seimo pirmininkas.

V. Pranckiečio manymu, Vyriausybė padarė daugiau darbų negu buvo numatyta jos programoje.

„Pasakyčiau, kad buvo padaryta turbūt ir daugiau negu buvo programoje (numatyta – ELTA). 6 reformos buvo daromos, darbų programoje jos buvo ne taip sukonkretintos, tik siekiniai tokie. Jos buvo padarytos užpernai. Yra darbų, kuriuos padiktavo gyvenimas. O vertinimą visada galima daryti labai statistišką – (...) vertinti kiekvieną sakinį, ar tuo sakiniu yra kažkas konkrečiai padaryta. Bet manau, kad tai, kas yra parašyta, yra tiesa“, – teigė jis.

Vyriausybės 2019 metų veiklos ataskaitoje prie svarbiausių Vyriausybės darbų išskiriamas skurdo ir socialinės atskirties mažinimas, pagalba šeimoms ir neįgaliesiems, dėmesys sveikatos apsaugai, palankesnės sąlygos inovatyviam verslui.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite