Angle down Atgal

V. P. Andriukaitis: šie rinkimai yra mano politinio sugrįžimo į Lietuvą pradžia

Ketvirtoje vietoje Prezidento rinkimuose likęs eurokomisaras ir socialdemokratų į šalies vadovus keltas Vytenis Povilas Andriukaitis sako, kad jo pasirodymas rinkimuose yra sugrįžimo į politinį šalies gyvenimą pradžia.

„Šie rinkimai yra mano politinio sugrįžimo į Lietuvą pradžia. Jokiu būdu ne pabaiga. Dabar aš turiu grįžti į eurokomisaro pozicijas ir atlikti savo uždavinius iki galo - kiek teks darbuotis sunku pasakyti - iki lapkričio tikrai. O po to, kaip Europos Parlamentas nuspręs ir per kiek suformuos naują Komisiją, grįšiu atgal į Lietuvos politinį gyvenimą“, - pirmadienį surengtoje spaudos konferencijoje Prezidento rinkimams aptarti kalbėjo eurokomisaras.

„Būsiu aktyvus Lietuvos gyvenime ir stengsiuosi mobilizuoti bendražygius 2020 metų rinkimams“, - apibendrino V. P. Andriukaitis.

Per pirmąjį Prezidento rinkimų turą daugiausia balsų surinko kandidatai - Seimo narė Ingrida Šimonytė, pelniusi 31,13 proc. rinkėjų balsų, ir ekonomistas Gitanas Nausėda, gavęs 30,95 proc. balsų.

Premjeras Saulius Skvernelis liko trečiasis, pelnęs 19,72 proc. palaikymo.

Už socialdemokratų kandidatą Vytenį Povilą Andriukaitį balsavo 4,79 proc. rinkėjų. Už filosofą Arvydą Juozaitį pasisakė 4,69 proc. rinkėjų, už europarlamentarą Valdemarą Tomaševskį - 4,00 proc.

Mažiausiai rinkėjų simpatijų sulaukė kitas europarlamentaras Valentinas Mazuronis, už kurį balsavo 0,65 proc. rinkėjų. 0,79 proc. rinkėjų balsų pelnė Naglis Puteikis. Mindaugas Puidokas yra trečias nuo galo, už jį balsavo 2,58 proc. rinkėjų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite