Angle down Atgal

V. Grubliauskas: laikyti šeimas su vaikais ir nėščias moteris viešbučiuose – neatsakinga

Klaipėdos meras sako, kad laikyti šeimas su vaikais ar nėščias moteris priverstiniame karantine nėra atsakinga, todėl savivaldybė žada siekti šias šeimas išleisti karantinuotis namų sąlygomis.

„Mes Klaipėdoje, taip pat kaip ir Vilniuje, tais atvejais, kada šeimos su mažamečiais vaikais, nėščios moterys, kurios turi tikrai reikalavimus atitinkančias sąlygas saviizoliazijai, tikrai tuo bus naudojamasi. Giliu mano įsitikinimu, tai būtų didžiulė klaida šeimas su vaikais ir juo labiau besilaukiančias moteris laikyti viešbučiuose, kuriuose publika būna, švelniai tariant, labai įvairi, mano manymu, labai neatsakinga“, – spaudos konferencijoje trečiadienį sakė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

„Karantinas karantinu, gyvenimas tęsiasi, tačiau yra vertybės, prievolės, kurios turi būti užtikrintos net ir karantinavimo metu“, – pridūrė jis.

Meras teigė besitikintis, kad tam nebus sudaroma kliūčių.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius trečiadienį paskelbė, kad iš užsienio parvykusios šeimos bus išleidžiamos laikytis karantino namuose.

Meras pažymi, kad toks savivaldybės sprendimas neprieštarauja sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos įsakymui dėl privalomo grįžusiųjų izoliavimo savivaldybės patalpose. Pasak R. Šimašiaus, savivaldybės administracijos sprendimu izoliavimosi patalpomis gali būti paskirti šeimos namai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite