Angle down Atgal

V. Čmilytė-Nielsen: šios kadencijos Seimo bendradarbiavimas su prezidentu yra geresnis nei su praėjusios

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen mano, kad su dvejus metus prezidento pareigose esančiu Gitanu Nausėda šios kadencijos parlamentui bendradarbiauti sekasi geriau negu tuometinei „valstiečių“ valdančiajai daugumai. Pasak Seimo pirmininkės, sklandesnį bendradarbiavimą iliustruoja ir tam tikrų prezidento teiktų kandidatūrų patvirtinimas.

„Matyt, pritarčiau tiems politologams, kurie sako, kad su šios kadencijos Seimu prezidento bendradarbiavimas yra geresnis nei su praėjusios. Žvelgdami į kai kurių kandidatūrų patvirtinimą, į kai kurias iniciatyvas, mes matome, kad yra randamas sutarimas“, – LRT radijui trečiadienį kalbėjo V. Čmilytė-Nielsen, kartu pažymėdama, kad džiaugiasi šiuo metu susiklosčiusia situacija.

„Bendrai kalbant, žinoma, populiarus, su Seimu ir Vyriausybe konstruktyviai dirbantis prezidentas yra geriausia, kas gali būti šioje situacijoje“, – sakė ji.

Seimo pirmininkė neabejoja, kad ne tik viso parlamento, bet ir konkrečiai valdančiųjų santykiuose su G. Nausėda yra pakankamai potencialo bendradarbiavimą ateityje pagerinti dar labiau.

„Natūralu, kad yra tam tikrų klausimų, dėl kurių nuomonės išsiskiria, yra ir kai kurių ginčytinų klausimų, apie juos jau ne vieną mėnesį yra diskutuojama. Tačiau bendrai žvelgiant, aš manau, yra prielaidų ir gerinti santykius. Manau, kad per artimiausius metus tai pavyks“, – optimizmo neslėpė politikė, kartu patikslindama, kad dėl tolesnio santykių gerinimo turi pasistengti tiek Prezidentūra, tiek dešiniųjų valdžia.

„Tokiais atvejais abi pusės turi daryti žingsnius“, – įsitikinusi V. Čmilytė-Nielsen.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite