Angle down Atgal

V. Čmilytė-Nielsen: Lietuvai svarstyti tokius COVID-19 ribojimus kaip Latvijoje kol kas per anksti

Latvijai nusprendus nuo ketvirtadienio keturioms savaitėms įvesti karantiną, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, kad Lietuvai svarstyti panašius ribojimus yra per anksti.

„Manau, kad apie tai anksti kalbėti. Mes turime tas priemones, kurias šiandieną svarstysime Seime ir, manyčiau, kad pirmiausiai turėtume išbandyti jas“, – žurnalistams Seime teigė V. Čmilytė-Nielsen.

Seimo pirmininkė atkreipia dėmesį, kad Lietuva šiandien yra viena iš tų Europos šalių, kur COVID-19 ribojimai yra pakankamai švelnūs. Tačiau, pasak jos, visgi tam tikrų priemonių yra būtina imtis.

„Tam tikrų priemonių, žinoma, mes turime imtis. Mokami testai darbuotojams, kurie turėdami galimybę pasiskiepyti, raginami pasiskiepyti vis dėlto priima kitą sprendimą, manau, yra viena iš tų priemonių, kuri yra pasverta. Ir tikiuosi, kad šiandieną Seimas jam pritars“, – sakė ji.

ELTA primena, kad Seimas antradienį turėtų apsispręsti dėl Vyriausybės teikiamų Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pataisų priėmimo, kuriomis siūloma, kad dėl COVID-19 profilaktiškai testuotis privalantys darbuotojai tai darytų savo lėšomis.

Sveikatos apsaugos ministerija siūlo, kad Seimui pritarus šis pakeitimas įsigaliotų nuo gruodžio 1 d.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite