Angle down Atgal

V. Čmilytė-Nielsen apie protestą prie Seimo: jie tai daro mažomis grupelėmis, viskas yra tvarkoje

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, komentuodama prie Seimo vykstantį mitingą, pažeidimų kol kas neįžvelgia, o jei tokių būtų, sako pasitikinti teisėsauga.

„Kaip suprantu, šiems mitinguotojams nebuvo išduotas leidimas protestuoti, mitinguoti prie Seimo. Jie tai daro mažomis grupelėms, viskas yra tvarkoje, matysime dienos eigoje. (...) Aš pasitikiu mūsų teisėsaugos gebėjimu reaguoti, jei yra pažeidimai, net neabejoju, kad jie tą padarys“, – antradienį Seime žurnalistams sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Seimo pirmininkė negalėjo atsakyti, ar suras laiko susitikti su mitinguotojais, nes antradienį labai intensyvus Seimo posėdis, todėl, anot jos, „ gal ir nepavyks“.

Parlamento vadovės teigimu, visos pilietinės pozicijos vienu ar kitu reikšmingu klausimu yra sveikintinos, „kai jų reiškimas neperžengia tam tikros neapykantos kalbos ribos“.

V. Čmilytė-Nielsen protestuotojų reikalavimus vertina kaip vieną iš išraiškos nuomonės vienos ar kitos grupės žmonių, bet koreguoti dėl to Seimo darbotvarkės nežada.

„Koreguoti Seimo darbotvarkės ar atsisakyti kažkokių programinių įsipareigojimų, kurie buvo pateikti rinkimų programose, apie kuriuos buvo kalbėta per rinkimus, aš nematau pagrindo“, – sakė V. Čmilytė- Nielsen.

Seimui ir Vyriausybei neatsižvelgiant į „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ reikalavimus, visuomenininkai nusprendė surengti „įspėjamajį protestą" prie Seimo.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite