Angle down Atgal

V. Čmilytė-Nielsen apie koronaviruso įveikimą: man tikrai pasisekė

Savo feisbuko paskyroje Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen paskelbė, kad jai pavyko įveikti koronavirusą. 

Politikė džiaugėsi, kad jai pavyko prasirgti COVID-19 gana lengva forma, koronavirusui būdingų simptomų ji nejautė.

„Jeigu mane kas sutiksite gatvėje, negalvokite, kad pažeidžiau izoliavimosi taisykles. Mane gydytojai dar savaitgalį pripažino pasveikusia, todėl dabar galiu vėl laisvai (kiek leidžia apsauga) vaikštinėti gatvėmis ar nusipirkti kavos.

Seimo pirmininkė paminėjo, kad jos šeimai persirgti pavyko irgi palyginti lengvai. 

Man tikrai pasisekė „persirgti“ nepajutus COVID-19 nagų aštrumo. Kai gavau teigiamą atsakymą, buvau pasiruošusi tam, apie ką FB rašė jau ne vienas žmogus. Tačiau nei aukštos temperatūros, nei nemigos, nei skonio ir kvapo praradimų, nei raumenų ar sąnarių sukimo. Mano šeima taip pat išsisuko palyginti lengvai.

Nepaisant tokio lengvo prisilietimo prie šio koronaviruso, labai nesinorėtų vėl patekti į tokią pat situaciją ir galvoti, kiek stipriai man smogs liga ir ar teks pamatyti ligoninę, ar ne.

Mano kolegos, žinau, taip pat gana lengvai persirgo, to paties labai norėčiau palinkėti visiems, kurių testai bus teigiami.

Tačiau taip tikrai, deja, ne visiems bus. Šiandien pranešama apie daugiau kaip pusantro šimto žmonių, kurių būklė ligoninėse nėra lengva. Kaip sunku jų šeimoms, galiu tik įsivaizduoti. Stiprybės jiems.

O mes pasistengsime padaryti viską, kad būtų pasimokyta iš vasarą padarytų klaidų, kad jų nebekartotume, nesukeltume tiek rizikos kiekvienam iš Lietuvos žmonių, nestatytume į „išgyvenimo lenktynes“ medikų.“

Koronavirusas Seimo pirmininkei buvo patvirtintas lapkričio 19 dieną.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite