Angle down Atgal

V. Baumila pasijuto it veiksmo filme: Vilniuje gaudė vagis

Atlikėjui Vaidui Baumilai šis ketvirtadienis priminė veiksmo filmą – vyras netikėtai atsidūrė nusikaltimo epicentre. Gatvėje pamatęs vagis V. Baumila nutarė sekti jų pėdomis ir kartu su savo augintine Bite pasijuto lyg tikri sekliai.

Neeiline istorija V. Baumila pasidalijo socialiniuose tinkluose. „Kriminalas!“ – iškart rimtam, bet itin šmaikščiam skaitiniui gerbėjus nuteikė jis.

„Vedžiodamas šunį po paviljono parką atkreipiau dėmesį į kažkokį sujudimą – apsaugininkas vejasi du apsivogusius marozus, jie meta daiktus, apsauginis jų nebesiveja, renka tai, kas iškritę. Galvoju sau – mane jau dukart per dvejus metus apiplėšė, šį kartą to nepaliksiu ramybėje“, – įrašą pradėjo V. Baumila.

Vaidas atviravo, kad apie nusikaltėlius ne tik pranešė pareigūnams, bet ir pats ėmė juos sekti.

„Nueinu į tą pusę, kur zuikučiai nustriksėjo. Žiūriu, pasuko į bromą. Tad skambinu Lietuvos policijai – su manimi kalba atsakinga pareigūnė, patarianti laikytis atstumo ir sekti juos toliau, kol neprilėks ekipažas.

Turiu pasakyti, kad jausmas toksnoir detektyvo, ypač pastiprinto ketvirtadieninės liūties prieskonio. Per balas ir per audrą mes su detektyve Bite, kuri, beje, visą laiką mane tempė namų link, nes lietus ir šlapia, o ji galvoja, ką čia mano žmogus per nesąmones išdarinėja, atsekėme nusikaltėlius iki bažnyčios, kurioje, matyt, vagišiai manė išlauksią saulėtų dienų“, – pasakojo Vaidas.

Netrukus atvykęs policijos ekipažas nusikaltėlius suėmė. Visgi V. Baumilą nustebino tai, kad policijos pareigūnai žinojo tikslią vagišių buvimo vietą.

„Privažiavo ekipažas, įsisodino, paėmė parodymus, paleido į liūtį, nepasiūlė pavežėt namo. Nepykstu – budriesiems tvarkos sergėtojams kaip Bitė ir aš lietus nebaisus. Pralaukėme, kol baigsis, po kavinės stogu, po to nuvarė susemt kriminalsų.

Nustebino, kad kitame gale kalbanti moteris arba turėjo prisijungimą prie miesto kamerų, arba buvo kažkokie slapti persirengę pareigūnai, kurie raportavo, bet daugmaž nuo Vokiečių gatvės žinojo vagišių judėjimą ir tikslią vietą.

Bet moralas toks: būkime budrūs, padėkime vienas kitam, net jei tai ne mūsų problema. Būkime kaimyniški ir miestietiški“, – ragino atlikėjas.

Daugiau skaitykite Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite