Angle down Atgal

Užsienyje esančią O. Pikul-Jasaitienę pasiekė nemaloni žinia: kaltininkai bus nubausti

Sausio pradžioje duris atvėrę vizažo meistrės Oksanos Pikul-Jasaitienės grožio namai jau nukentėjo nuo vandalų. Dubline šiuo metu esančią žinomą moterį pasiekė nuotrauka, kurioje matomas namo sieną sudarkęs piešinys.

Oksana pasakojo, kad viešnagė užsienyje tikrai apkarto. Sekmadienį žinomą moterį pasiekė namo, kuriame įsikūręs jos grožio salonas, nuotrauka – pastato sieną apipaišė grafitininkai. Verslininkė tikino, kad dėl turto sugadinimo jau kreipėsi į policiją.

„Stebėjimo kameros toje vietoje yra, tad viskas vyksta paprastai. Perdavėme medžiagą policijai. Greitu metu kaltininkai tikrai bus nubausti“, – apie situaciją portalui Alfa.lt kalbėjo O. Pikul-Jasaitienė.

Neslėpdama pykčio, moteris retoriškai klausė, kaip žmonėms gali kilti noras gadinti miesto ir žmonių turtą. Oksana įsitikinusi, kad bausmės už tokius nusižengimus turėtų būti griežtesnės.

„Manau, kad reikėtų bausti griežčiau. Nėra ko gadinti miesto ir žmonių nuosavybės. Ir tikiuosi, kad tėvai kitą sykį gerai paprotins tuos vaikus. Labai gaila, kad tėvai turės kentėti už tokių mažvaikių darbelius. Žinoma, jei iš tiesų tai yra nepilnamečiai“, – teigė vizažo meistrė.

Socialiniuose tinkluose apie nemalonų įvykį pranešusi O. Pikul-Jasaitienė įsitikinusi, kad tokius incidentus reikia viešinti. Oksana svarstė, jog atvejai, kai kaltininkai yra nubaudžiami, galbūt atgrasys kitus nuo svetimo turto gadinimo.

„Manau, kad reikia kuo daugiau kalbėti. Reikia viešinti, kaip nubaudė, nes nubausti jie tikrai bus. Bet kokie atveju, jei mažvaikėliaigalvoja, kad vaikščiodami po miesto centrą galės nupaišyti sienas ir džiaugtis savo buka rašliava, tai turi turėti omenyje, kad ne ten vaikšto ir ne ten piešia. Aplink pilna vaizdo registratorių, kurie fiksuoja žmonių veiksmus. Visą medžiagą perdavėme policijai. Greitu metu bus nemalonių dalykų tokiems menininkams“, – kalbėjo pašnekovė.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite