Angle down Atgal

Užsienio svečius maloniai nustebino Druskininkų gebėjimas suvaldyti daug projektų

Šią savaitę Druskininkuose lankėsi gausi tarptautinio projekto „Innova Spa“ delegacija, kurioje – sveikatinimo, rinkodaros, savivaldos specialistai iš Prancūzijos, Vengrijos, Portugalijos, Lenkijos, Rumunijos, Slovėnijos bei Latvijos.

Tai yra „Interreg Europe“ programos finansuojamas tarpregioninio bendradarbiavimo projektas “Inovatyvūs sveikatinimo sprendimai terminiams SPA regionams”, kurį Lietuvos inovacijų centras įgyvendina kartu su partneriais iš minėtų šalių.

Projekto tikslas -- skatinti tarpregioninį mokymąsi ir keitimąsi žiniomis tarp 8 projekte dalyvaujančių šalių bei tobulinti konkrečių politikos priemonių, susijusių su sveikatos prevencija ir gydymu terminiais vandenimis, įgyvendinimą.

Kiekvienas partneris rengia pažintinius vizitus savo šalyje, kurių metu svečius supažindina ir su egzistuojančiomis politikos priemonėmis, ir su esamais SPA kurortais bei jų teikiamomis paslaugomis. Jau vyko pažintiniai vizitai Prancūzijoje ir Vengrijoje, o Lietuvoje organizuojamame projekto partnerių susitikime be Druskininkų dar aplankyti Vilnius ir Birštonas.

Mūsų kurorte delegacijos atstovai lankėsi Druskininkų gydykloje ir įvairiose SPA, kėlėsi Lynų keliu iki „Snow Arenos“ ir išklausė Druskininkų TVIC, savivaldybės ir Druskininkų gydyklos atstovų pranešimų apie miesto istoriją, sveikatinimo priemones ir planuojamus projektus.

Svečiams gerą įspūdį paliko Druskininkų sugebėjimas suvaldyti tiek daug investicinių projektų per sąlyginai trumpą 19 metų laikotarpį nuo 2000-ųjų, iki šių dienų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite