Angle down Atgal

Užmigti per 120 sekundžių: JAV karių patirtis

Norite greitai užmigti, tačiau niekaip nepavyksta to padaryti dėl įvairių priežasčių? Jūs galite išmėginti būdą, kurį naudojo Jungtinių Amerikos Valstijų armijos kariai.

Šis metodas aprašytas dar 1981-aisiais išleistoje knygoje „Relax and Win: Championship Performance“. Joje skaitytojai mokomi, kaip reikia atsipalaiduoti ir kaip galima greitai užmigti – per 2 minutes. Tai būdas, naudotas amerikiečių karių.

„JAV kariai naudojo mokslinį metodą, padedantį užmigti dieną ar naktį bet kokiomis sąlygomis per dvi minutes, – rašoma knygoje. – Po šešių savaičių treniravimosi 96 proc. pilotų galėjo užmigti per dvi minutes ar net greičiau. Net ir prieš tai atsigėrus kavos ar fone šaudant artilerijos ugniai.“

Kaipgi tai įmanoma? Pirmiausia reikia apie nieką negalvoti – kad jūsų galvoje nebūtų jokių minčių. Kad tai padarytumėte, rekomenduojama atpalaiduoti visus veido raumenis, tuomet – nuleisti pečius ir atpalaiduoti rankas, iškvėpti ir atpalaiduoti krūtinę, po to – ir kojas. Viską atlikti tokia seka, kaip minėta. Per kitas 10 sekundžių jums jau norėsis išvalyti savo mintis, apie nieką negalvoti. Galite įsivaizduoti, kad esate juodame kambaryje ant patogios sofutės. O jei mintys neapleidžia, galite nuolat sau kartoti: „negalvok“, „negalvok“, „negalvok“… Tai turėtų padėti atsikratyti minčių.

Jeigu atlikote viską, kas minėta iki šiol, – jūs jau turėtumėte būti užmigę. Sakoma, kad šis metodas ypač pagelbėjo amerikiečių kariams, buvusiems sudėtingose situacijose ar susiduriantiems su karo baime.

Parengta pagal Sciencealert.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite