Angle down Atgal

Uždraustas sunkiasvorių eismas Statybininkų prospekte

Klaipėdos miesto savivaldybė informuoja, kad 2019 m. birželio 13 d. vykusiame Saugaus eismo komisijos posėdyje buvo svarstytas klausimas ,,Dėl draudimo važiuoti Statybininkų prospektu krovininėmis transporto priemonėmis“.

Komisija nutarė, jog užbaigus Jūrininkų prospekto rekonstrukcijos darbus, sunkiasvorio transporto eismas Statybininkų prospektu bus uždraustas. Taip nuspręsta siekiant užtikrinti eismo saugumą bei įvertinus tai, kad čia yra įsikūrę nemažai švietimo ir ugdymo įstaigų. Taip pat dėl krovininių transporto priemonių sukeliamo triukšmo buvo nuolat gaunami gyventojų skundai.

Sulaukus patvirtinimo, kad Jūrininkų prospekto rekonstrukcijos darbai užbaigti, Statybininkų prospektu visą parą uždraustas sunkiasvorio transporto eismas. Nuo šiol krovininės transporto priemonės, važiavusios Statybininkų prospektu dienos metu (nuo 9.00 val. iki 21.00 val.), privalės savo kelionę planuoti sunkiasvorio transporto eismui pritaikytu Jūrininku prospektu ir kitomis miesto gatvėmis, kuriomis leidžiamas šių priemonių eismas. Manoma, kad pasikeitusi situacija ženkliai pagerins eismo saugumą mieste.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite