Angle down Atgal

Už pasikėsinimą pavogti bendrovės turtą – darbuotojų atleidimai

„Lietuvos energijos gamyba“ už pasikėsinimą pavogti vertingą bendrovės turtą iš darbo atleido du darbuotojus. Jie organizavo neleistiną metalo krovinio išvežimą iš Elektrėnų komplekso teritorijos. Dar vienas darbuotojas nušalintas nuo darbo. Dėl šio incidento bendrovė kreipėsi ir į teisėsaugos institucijas, inicijuodama incidento tyrimą.

Į pasikėsinimą pasisavinti bendrovės turtą taip pat buvo įsitraukę ir teritorijoje dirbančio rangovo darbuotojai. Vienas rangovo darbuotojas nebegalės patekti į bendrovės teritoriją, o pačiai rangovinei organizacijai bus taikomos sankcijos pagal sutarties nuostatas.

Rangovams priklausantis sunkvežimis prie Elektrėnų komplekso apsaugos posto buvo sulaikytas praėjusį trečiadienį perpiet. Kilus įtarimų dėl krovinio neatitikimų dokumentuose nurodytam kiekiui ir inicijavus patikrinimą paaiškėjo, kad šis krovinys iš bendrovės teritorijos apskritai neturėjo būti išvežtas. Iš bendrovės teritorijos išvežtą krovinį planuota pasisavinti. Todėl informacija perduota policijai.

Bendrovė savo ruožtu atlieka išsamų iš teritorijos išvežtų krovinių dokumentacijos patikrinimą ir nedelsiant ėmėsi papildomų prevencinių priemonių tiek dėl bendrovės turto apsaugos, tiek dėl bendrovės padaliniuose dirbančių rangovų atsakomybės griežtinimo.

„Lietuvos energijos gamyba“ netoleruoja ir netoleruos jokių panašaus pobūdžio nusižengimų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite