Angle down Atgal

Už neteisėtą medžioklę brakonieriams teks atlyginti iki 7 tūkst. eurų

Akcija „Medžioklė“ duoda rezultatų. Rugsėjo 23 d. Aplinkos apsaugos departamento Šiaulių gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai kartu su Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnais vykdė reidą pagal gautą informaciją, kad Radviliškio rajone vykdoma neteisėta medžioklė.

Jau kitą dieną buvo sulaikyti 2 asmenys neteisėtai medžioję Radviliškio pašonėje esančiuose medžioklės plotuose.

Vienas iš asmenų turėjo nelegalų graižtvinį medžioklinį šautuvą su optiniu taikikliu, prie medžioklinio šautuvo buvo prisuktas garso slopintuvas. Kitas asmuo turėjo naktinio matymo priedelį su lazeriniu taikikliu. Naktinio matymo priedelis buvo naudojamas ant nelegalaus graižtvinio medžioklinio šautuvo optinio taikiklio.

Taip pat aplinkosaugininkai per ūkinio pastato apžiūrą rado neteisėtą žvejybos įrankį – žvejybinį tinklą, kuris nebuvo pažymėtas teisės aktų nustatyta tvarka.

Brakonieriams bus surašyti administracinio nusižengimo protokolai už neteisėtą  medžioklę ir draudžiamų medžioklės priemonių naudojimą (naktinio matymo priedelis su lazeriniu taikikliu), bei neteisėto žvejybos įrankio (žvejybinio tinklo) laikymą. Visi pažeidimo įrankiai konfiskuoti.

Už neteisėtų žvejybos įrankių laikymą asmeniui gresia bauda nuo 60 iki 200 eurų.

Medžiojimas ar buvimas medžioklės plotuose su medžioklei naudojamais įrankiais užtraukia baudą nuo 800 iki 1800 eurų. Už draudžiamus medžioklės įrankius pažeidėjams gresia bauda nuo 600 iki 1700 eurų.

Kelmės r. policijos komisariate yra pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nelegalaus graižtvinio medžioklinio šautuvo disponavimo bei šaudmenų perdavimo kitam asmeniui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite