Angle down Atgal

Už laiku neišvežtas atliekas skirtos baudos, į pagalbą pasitelktas kitas vežėjas

Lazdijuose ir Veisiejuose pakuočių atliekų iš pusiau požeminių konteinerių laiku neišvežusiai bendrovei „Ecoservice projektai“ skirtos baudos. Bendra jų suma siekia daugiau kaip pusantro tūkstančio eurų.

Tokių priemonių ėmėsi Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras po to, kai  Atliekų tvarkymo paslaugų organizavimo ir kontrolės padalinio konteinerinių aikštelių priežiūros specialistas, kovo 31 dieną atlikęs neplaninį pusiau požeminių pakuočių konteinerių patikrinimą Lazdijuose ir Veisiejuose, nustatė, kad keliose vietose yra perpildyti ir neištuštinti popieriaus ir plastiko konteineriai.

Atliekų vežimo įmonė nedelsiant apie tai buvo informuota raštu, pareikalauta nedelsiant ištuštinti perpildytus konteinerius, ir, vadovaujantis sutarties nuostatomis, už neatliktas paslaugas jai paskaičiuota bauda – 463 eurai.

Tačiau „Ecoservice projektai“ į tai nereagavo, o kitą dieną pakartotinį patikrinimą atlikęs aikštelių priežiūros specialistas tiek Lazdijuose, tiek Veisiejuose  aptiko dar daugiau perpildytų ir neišvežtų pakuočių atliekų konteinerių. Vežėjui buvo surašyta dar viena – 1100 eurų bauda.

„Laiku neišvežtos atliekos kelia pagrįstą gyventojų nepasitenkinimą. Iš visų vežėjų reikalaujame, kad paslauga būtų atlikta kokybiškai ir laiku, o to nepadarius taikome griežtas sankcijas ir matydami, kad vežėjas nesiima priemonių problemai spręsti, operatyviai suradome kitą bendrovę paslaugai atlikti, o įsipareigojimų nevykdžiusiai „Ecoservice projektai“ teks sumokėti ir baudą, ir už išvežtas atliekas kitai įmonei“, - sakė ARATC  Atliekų tvarkymo paslaugų ir kontrolės padalinio vadovas Martynas Krasauskas.

Neišvežus atliekų baudos vežėjui skaičiuojamos už kiekvieną laiku neištuštintą konteinerį.

ARATC inf.

ARATC nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite