Angle down Atgal

Už chuliganišką elgesį pareigūnas nušalintas nuo tarnybos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdybos Vidaus tyrimų skyrius informuoja, kad 2020-07-27 buvo gautas pranešimas apie tai, kad nepažįstamas asmuo, gatvėje, po įvykusio žodinio konflikto dėl galimo Kelių eismo taisyklių pažeidimo užpuolė pranešėją, išdaužė pranešėjo vairuojamo automobilio vairuotojo durelių stiklą, pripurškė į veidą dujų pranešėjui.

Įvykis vyko dienos metu, matant pašaliniams asmenims. Dėl įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir tarnybinis patikrinimas, nustačius, kad pranešėją užpuolęs asmuo - Kauno apskr. VPK pareigūnas.

Atlikus tarnybinį patikrinimą, 2020-08-13 minėtas Kauno apskr. VPK pareigūnas yra atleistas iš Vidaus tarnybos, nustačius, kad jis pažemino policijos pareigūno vardą – ne tarnybos metu, tyčia atliko neteisėtus veiksmus, elgėsi įžūliai ir vandališkai, demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai: sugadino kito asmens turtą, sužalojo asmenį.

Šiuose pareigūno veiksmuose taip pat buvo nustatyti nusikalstamos veikos požymiai, ikiteisminis tyrimas yra tęsiamas.
Kauno apskr. VPK vadovybė akcentuoja, kad pareigūnų padaryti neteisėti veiksmai yra netoleruojami ir vertinami principingai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite