Angle down Atgal

Už anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą 6 rajono abiturientai gavo 100 balų įvertinimus

Šiomis dienomis abiturientai atsisveikina su savo mokyklois ir renkasi tolimesnį savo kelią. O, kaip žinia, tolimesnis jauno žmogaus gyvenimo kelias visada priklauso nuo mokykloje sudėtų pagrindų. Pasidomėjome, kaip jiems sekėsi laikyti egzaminus.

Širvintų rajono savivaldybės administracija mus informavo, kad Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje egzaminus laikė 91, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje – 30, Gelvonų gimnazijoje – 32 abiturientai. Abiturientai rinkosi anglų kalbos, istorijos, geografijos, matematikos, rusų kalbos, informacinių technologijų, chemijos, fizikos egzaminus.

Už lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą vienas abiturientas gavo 100 balų, už anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą 6 abiturientai gavo 100 balų įvertinimus. Deja, savivaldybės administracija atsisakė atskleisti šimtukininkų pavardes teigdama, kad „mokinių vardų ir pavardžių negalime viešinti dėl asmens duomenų apaugos“.

Domėjomės, kokie šios egzaminų sesijos rezultatai lyginant su ankstesniais metais? Kuriuose dalykuose Širvintų rajono abiturientai buvo stipriausi, kuriuose silpniausi? Mums atsakyta: „Šių metų egzaminų rezultatai nelabai skiriasi nuo praėjusiųjų metų. Yra abiturientų, gavusių šimtukus, yra mokinių, kuriems nepasisekė išlaikyti egzamino. Daugiausiai mokinių, gavusių 36-85 balų įvertinimus.“

Biologijos valstybinio brandos egzamino neišlaikė 14,29 %, matematikos – 30,23 %, anglų kalbos –3,49 %, lietuvių kalbos ir literatūros –8,99 %.

Džiaugiamės abiturientų sėkme ir linkime jiems sėkmės renkantis tolimesnį kelią.

NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite